است.
وی هماهنگ بودن مجموعه اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه با شهرداری را نقطه قابل توجهی در راستای توسعه و پیشرفت شهر برشمرد و افزود: خوشبختانه امروز شهرداری و شورای اسلامی شهر اندیشه با همدلی کم نظیر، آستین را برای اجرای طرح و پروژه های متنوع در سطح شهر بالا زده اند و اولویت کار نیز اتمام پروژه های نیمه تمام است و امیدواریم با تلاش های شبانه روزی بتوانیم در رضایتمندی شهروندان نقش به سزایی داشته باشیم.
وی ادامه داد: امروز در شهر اندیشه شهروندانی فرهیخته و فهیم ساکن هستند و با کمترین کار بیشتری قدردانی را از مسئولان خود دارند و امید است با روی کار آمدن شوراهای دور پنجم که افرادی توانمند و متخصص می باشند بتوانیم گام های ارزشمندی را در جلب رضایت آنها برداشته باشیم.
وی ادامه داد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در انجام وظایف رسانه ها را نیز هم دوش و همراه خود می داند و امیدواریم با همکاری هر چه بیشتر و بهتراین عزیزان نیازها و خواسته های شهروندان به اطلاع مسئولان رسیده و در بیان عملکردها واقعیت رویدادها مطرح شود.
آهنگ اتحاد بزرگ شورا و شهرداری در اندیشه نواخته شده است
علی بدلی عضو شورای اسلامی شهر اندیشه نیز گفت: در ابتدا از زحمات شورا و شهرداری دور چهارم تشکر می کنیم چرا که همه این عزیزان به اندازه توان خود برای شهر کار کرده اند و امروز در دور پنجم شورای اسلامی شهر اندیشه  هستیم و با همدلی و انسجام که ما بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری اتفاق افتاده می توانیم با افتخار بگوییم که آهنگ  اتحاد بزرگ شورا و شهرداری در شهر اندیشه نواخته شده است.
وی دراین باره اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و شهرداری اندیشه تمامی توان خود را برای ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان به کار خواهد بست و اصحاب رسانه ها امانت دارانی هستند که عملکرد این مجموعه ها را باید به صورت صادقانه به مردم و افکار عمومی انعکاس دهند.
عملکرد خوب آقای کاویانی باعث انتخاب مجدد ایشان شد
الهام افراشته عضو شورای اسلامی نیز در ادامه گفت: هدف از برگزاری نشست صمیمانه با اصحاب رسانه  ارزش گذاشتن به جایگاه خبرنگاران بوده است و دوست داریم همه خبرنگاران به صورت عادلانه از امتیاز رپرتاژ و آگهی ها بهره مند شوند چرا که تنها منبع درآمدی این عزیزان از طریق همین آگهی و رپرتاژ می باشد و از هیچ ارگان دولتی و خصوصی حقوق ندارند وحمایت نمی شوند.
وی در ادامه پیرامون سوال یکی از خبرنگاران که از ایشان در رابطه با انتخاب  مجدد مهندس کاویانی به عنوان شهردار اندیشه گفت: عملکرد خوب جناب آقای کاویانی در دوران گذشته ، اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه را به این نتیجه رساند که حضور ایشان می تواند برای شهر و شهروندان موثر باشد.
و در پایان این نشست صادق جعفری ریاست شورای اسلامی شهر اندیشه اظهار امیدواری کرد که با همکاری بیش ازپیش اصحاب رسانه با مجموعه مدیریت شهری بتوان پروژه های خوب و خدمات ارزشمندی را به شهروندان خوب و فهیم اندیشه ارائه کرد.