X
تبلیغات
 

گزارش مهر از آسیبی زیر پوست شهر؛
بهارستان- آمار طلاق توافقی به شدت در حال افزایش است و متاسفانه تعدادی از زوجین راحت ترین راه برای حل مشکلات خانوادگی را طلاق توافقی می بینند.

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها، ذبیح الله اصغری: امروزه زندگی اجتماعی به طور کلی نسبت به گذشته متفاوت و گاه عجیب و غریب است، تولد، رشد، تحصیل، ازدواج و طلاق به کلی با قدیم‌ها فرق دارد.

    
وقتی بحران آب شرب جدی می‌شود؛
بهارستان- اختلاف بین شهرداری و آب و فاضلاب شهر صالحیه، عدم مدیریت هماهنگ منابع آبی در این شهر را سبب شده و بحران آب شرب این شهر را جدی تر می کند.

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها، ذبیح الله اصغری: آب شرب یکی از مهم ترین نیازهای حیاتی بشر است و اهمیت زیادی در زندگی انسان دارد و کارشناسان امروزه کمبود آب را یکی از چالش های بشر در آینده ای نه چندان دور دانسته و جنگ آینده بشر را جنگ آب می دانند.

    
بهارستان- فرماندار بهارستان گفت: ۶ سالن ورزشی بهارستان با ۶۶ میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت افتتاح می‌شود.
    
بهارستان-رییس سازمان بهزیستی کشور در مراسم افتتاح مرکز اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی این شهرستان گفت: سامانه ثبت الکترونیک طلاق در ۱۱ استان کشور راه اندازی می شود.
    
رباط کریم- حملات سریالی عده‌ای از اراذل و اوباش به اعضاء شورای شهر پرند، تبدیل به یک معضل در این شهر شده است.

 گروه استان‌ها، وحید محمدی یکتا: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت سال جاری هم زمان با انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور برگزار شد و مردم با حضور پرشور خود پای صندوق های رای، پیش از رای به نامزدهای مورد نظر، به نظام اسلامی رای دادند.

    
    
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از شناسايی و دستگيری فردی که به صورت اينترنتی به برداشت غيرمجاز از حساب بانکی يکی از شهروندان اقدام کرده بود، خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، واحد نورمحمدی گفت: با شکایت فردی مبنی بر برداشت مبلغ 10 میلیون ریال به‌صورت غیرمجاز از حساب بانکی‌اش، بلافاصله کارشناسان پلیس فتا با تشکیل تیم کارشناسی وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات انجام‌شده توسط مأموران اداره مبارزه با جرائم سایبری و انجام بررسی‌های فنی، فرد مورد نظر شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های پلیس به جرم خود اعتراف کرد، بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

نورمحمدی تصریح کرد: شهروندان به هیچ عنوان اطلاعات شخصی و حساب بانکی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهند و سعی کنند رمز دوم حساب بانکی خود را به طور مرتب در زمان‌های مختلف تغییر دهند.

    
    
مرحله نخست تصفیه‌خانه فاضلاب اسلام‌شهر با حضور وزیر نیرو بهره‌برداری شد.
به گزارش خبرگزاری ایران آنلاین ، مرحله نخست تصفیه‌خانه فاضلاب اسلام‌شهر صبح امروز در آیینی با حضور وزیر نیرو، رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و جمعی از مسؤولان به بهره‌برداری رسید.

با بهره‌برداری از مرحله نخست تصفیه‌خانه فاضلاب اسلام‌شهر، سالانه 48 میلیون مترمکعب پساب تصفیه می‌شود و مورد استفاده بخش‌های مختلف قرار می‌گیرد.

بر اساس اعلام مدیران وزارت نیرو، تصفیه‌خانه فاضلاب اسلام‌شهر در سه مرحله به تکمیل نهایی می‌رسد و امروز مرحله نخست آن افتتاح شد.

تصفیه‌خانه فاضلاب اسلام‌شهر با قابلیت تصفیه روزانه 132 هزار مترمکعب پساب به مرحله بهره‌برداری نهایی می‌رسد و اهمیت خاصی در تصفیه آب‌های غیرقابل استفاده در استان تهران دارد.

سالانه 48 میلیون مترمکعب پساب در تصفیه‌خانه فاضلاب اسلام‌شهر تصفیه خواهد شد و اولویت استفاده آن نیز مصارف کشاورزی، تغذیه آب‌خوان‌ها و فضای سبز است.

    
    

به گزارش خبرنگار حوره دولت خبرگزاری فارس محسن حاجی میرزایی دبیر هیات دولت از تعطیلی شهر تهران در روز شنبه روز تحلیف ریاست جمهوری خبر داد.

وی اعلام کرد: با توجه به شرکت گسترده هیات‌های خارجی در مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و به منظور برگزاری مناسب و شایسته مراسم مذکور و ایجاد تسهیلات لازم در رفت و آمد هیات‌های خارجی و رفاه حال شهروندان تهرانی کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی(غیر از اورژانس و نهادهای امدادی ) در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است.