X
تبلیغات
 

    
    
    
    
    
    
    

شهردار رباط کریم با بیان اینکه پروژه فرهنگسرای معلم به صورت امانی در حال بازسازی است از پایان این پروژه تا 2 ماه آینده خبر داد و به بیان جزییات آن پرداخت .

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، مهندس مسعود مختاری گفت : با توجه به قدمت و فرسودگی فرهنگسرای معلم تصمیم گرفته شد تنها فرهنگسرای شهر بصورت اساسی و اصولی بازسازی گردد چرا که این مکان فرهنگی در شأن مردم شریف رباط کریم نبود و با کسب مجوز از شورای محترم اسلامی شهر این پروژه از سال قبل کلید خورد که هم اکنون مراحل پایانی خود را طی می کند .

وی با بیان اینکه میتوان از این فضا جهت برگزاری همایش ها ، کلاس ها و گرد همایی های خصوصی و اداری بهره گیری نمود افزود : از جمله اقدامات انجام شده در این طرح  را میتوان مقاوم سازی ، تعویض صندلی ها ، افزایش کلاس ها و افزایش فضای نمایشگاهی و  نور پردازی کامل این مجتمع نام رد .

مختاری ادامه داد : تاسیسات برقی ، لوله کشی ، سرویس های بهداشتی ، نمازخانه و سیستم اعلام حریق این مجموعه نیز به طور کامل بازسازی شده است ضمن اینکه از نورپردازی مناسب و سیستم صوتی نیز بهره مند می باشد .

شهردار رباط کریم در پایان تصریح کرد : فرهنگسرای معلم جزو معدود فضاهایی است که جزء زیر ساخت های فرهنگی شهر محسوب می شود و از لحاظ عملکردی دارای دامنه کاربرد بسیار زیادی بوده و یه عنوان تنها تریبون برگزاری جلسات رسیدگی به آن امری ضروری می باشد .