X
تبلیغات
 

    

مسؤول جبهه مردمی نیروهای انقلاب بهارستان گفت: به زودی لیست کاندیداهای موردحمایت این جبهه در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای بهارستان را اعلام می‌کنیم.

محمد مهدی سلیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایران آنلاین، با بیان اینکه مردم تمام مسؤولان را نماینده نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌دانند، اظهار داشت: من به همه مسؤولان حوزه انتخابات گفتم که باید به نحوی در انتخابات عمل کنیم که دلبستگی و اعتماد مردم نسبت به نظام بیشتر شود نه اینکه خدای نکرده با نگاه‌های تند سیاسی و شخصی در گزینش افرا د یا اقدامات دیگر، اعتماد مردم به این انقلاب را کمرنگ کنیم.

 وی با ذکر این نکته که همه ما در قبال آینده نظام جمهوری اسلامی مسؤول هستیم، افزود: همانطور که ما درباره گذشتگان قضاوت می‌کنیم، آیندگان نیز عملکرد امروز را قضاوت خواهند کرد.

سلیمی با یادآوری اینکه عرصه نبرد امروز با دشمنان بسیار سخت و سنگین است، خاطر نشان کرد: ما باید وحدت بین یکدیگر را حفظ کنیم زیرا دشمنان همیشگی انقلاب اسلامی می‌خواهند با ایجاد اختلاف بین نیروهای انقلابی، نظام جمهوری اسلامی را از بین ببرند؛ البته بدانند که کور خوانده‌اند زیرا مردم ما بصیر هستند و همواره پای عهد خود با رهبر خویش ایستاده‌اند و این انتخابات را هم پر شور و دشمن شکن برگزار خواهند کرد.

وی به موضوع لیست کاندیداهای موردحمایت جبهه مردمی انقلاب اسلامی شهرستان بهارستان در انتخابات شوراهای شهر پرداخت و اضافه کرد: مهلت کاندیداهای که خواهان حضور در لیست جمنا را داشتند به پایان رسیده است.

مسؤول جبهه جمنا در بهارستان بیان کرد: ما اکنون در حال بررسی رزومه و برنامه‌های کاندیداهای که خواهان حضور در لیست ما را داشتند، هستیم و تا چند روز آینده به جمع بندی نهایی خواهیم رسید و لیست کاندیداهای موردحمایت جمنا در انتخابات شورای شهر را اعلام خواهیم کرد.

    
    

عضو ارشد جبه جمنا بهارستان گفت: اولین جمله روحانی به سمت سپاه و نیروهای مسلح بود که بحث توانمندی‌های موشکی کشور را مطرح کرد، در حالی که اقتدار و امنیت امروز کشور بخاطر حضور مردم و توانمندی موشکی است.

علی مرادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایران آنلاین،درباره مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: در این مناظره یک سری سؤالات و شبهات برای نیروهای انقلاب اسلامی به وجود آمده است و بعضی موضوعاتی که که آقای روحانی مطرح کرد، کر درست و صحیحی نبود.

وی افزود: در مناظره اولین شبهه این بود که ما انتظار داشتیم کاندیداها به سؤالات مطرح شده پاسخ بدهند ولی پنچ کاندیدا از پاسخ دادند به سوالاتشان طفره می‌رفتند و همدیگر را مورد هجمه قرار می‌دادند و فقط حجت الاسلام رئیسی در قالب سوالاتی که از وی می‌شد پاسخ کامل را می‌داند.

مرادی اضافه کرد: بیشترین ناراحتی ما از عملکرد حجت الاسلام روخانی در این مناظره است که به جای اینکه به سوالاتی که در مورد عملکرد گذشته و برنامه‌های آینده دولتش جواب بدهد، دو حمله انتحاری به سمت خطوط قرمز کشور انجام داد.

وی اذعان داشت: اولین حمله روحانی به سمت سپاه و نیروهای مسلح بود که بحث توانمندی‌های موشکی کشور را مطرح کرد، در حالی که اقتدار و امنیت امروز کشور بخاطر حضور مردم در عرصه‌های مختلف، توانمندی موشکی کشور و حضور جوانان مؤمن و انقلابی ما در سوریه، لبنان و عراق است.

 عضو ارشد جبهه جمنا شهرستان بهارستان تصریح کرد: دومین بحثی که حجت الاسلام روحانی مطرح کرد، این بود که ما می‌خواهیم از اهل سنت فرماندار و استاندار بگذاریم ولی به ما اجازه نمی‌دهند؛ این صحبت‌ها در حالی بیان شد که با صحبت‌های رهبر انقلاب منافات دارد و بسیاری از مسؤولان در سطح کشور همانطور که قالیباف گفت از برادران اهل سنت هستند.

وی افزود: اینکه ما این موضوع را در مناظره ای که به طور زنده از صدا و سیما پخش می‌شود و رسانه‌های دنیا حتی آن را پوشش خبری می‌دهند، مطرح می‌کنیم و یک قسمت از جامعه اسلامی را هدف قرار دهیم و بگوییم جامعه این عزیران را قبول ندارند بحث بسیار خطرناکی است.

مرادی با اشاره به بحث هسته ای خاطر نشان کرد: در بحث هسته ای هم همه چیز را دستاویز خود قرار داده‌اند در حالی که در این زمینه هم هیچ اقدام مثبتی صورت نگرفته است. در این ضمینه سخنان روحانی موجود است و در شبکه‌های مجازی هم پخش شده که می‌گفتند اگر برجام به سرانجام برسد تمام تحریم‌ها برداشته خواهد شد، خب دیدیم که این اتفاق صورت نگرفت.

وی ادامه داد: در طول چهار سال دولت تدبیر و امید چه اقدام مثبتی صورت گرفته است و چه مقدار اشتغال فراهم گردید؟ آیا به غیر از رکود و بیکاری چیزی عاید مردم شد.

 عضو ارشد جبهه جمنا شهرستان بهارستان گفت: قرار بود هم چرخ اقتصاد بچرخد و هم چرخ هسته ای ولی حالا می‌بینیم که کارخانه‌ها و شرکت و بنگاه‌های اقتصائی یکی پس از دیگری در حال تعطیلی است و جوانان ما بیکار شده‌اند و مردم زیر فشار اقتصادی قرار گرفته‌اند.

وی در پایان به حرف‌های جهانگیری در مناظره دوم اشاره کرد و گفن: جهانگیری می‌گوید که دختر وزیر با مدرک فوق لیسانس بیکار است ببینید وضع اشتغال در کشور چگونه شده که دختر وزیر هم بیکار مانده است.

    

نوروزی گفت: بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان در زمان دولت قبل 90 درصد تکمیل شده بود، حالا شنیده‌ام که می گویند که بیمارستان را ما برای مردم ساختیم، آن زمانی ما دنبال ساخت بیمارستان بودیم، این آقایان آمریکا بودند.

به گزارش خبرگزاری ایران آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حسن نوروزی، در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرک سبزدشت و در جمع مردم، با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری یعنی انتخاب استانداران و فرمانداران، اظهار داشت: قانون کشور ما این اجازه را داده تا بتوانیم حاکمان این کشور را خودمان انتخاب کنیم و مثل عربستان و زمان نظام ستمشاهی پهلوی نیستیم که پادشاهی بمیرد و فرزندش جای او را بگیرد.

وی در بیان معیارهای رئیس جمهور اصلح افزود: رئیس جمهور باید اهل تلاش و کوشش باشد و برای مردم زحمت بکشد و بعد از چهار سال، هرکس هم که باشد باید در پیشگاه مردم پاسخگو باشد.

نوروزی درباره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: من شخصاً به روحانی رأی نمی‌دهم، وقتی روحانی به شهرستان بهارستان آمد، فقط به فرمانداری بهارستان رفت و در جلسه شورای اداری شرکت کرد و بعد برگشت و اصلاً به میان مردم نیامد.

وی درباره افتتاح بیمارستان بهارستان بیان کرد: بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان در زمان دولت قبل 90 درصد تکمیل شده بود، حالا شنیده‌ام که بعضی می گویند که بیمارستان را ما برای مردم ساختیم، آن زمانی ما دنبال ساخت بیمارستان بودیم، این آقایون آمریکا بودند، در چهار سال گذشته فقط 10 درصد از بیمارستان تکمیل شده است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این بیمارستان در سال 87 کلنگ زنی شد و در سال 90 بودجه آن آمد، من آن زمان دیگر نماینده نبودم، بودجه‌اش برگشت و به شهرستان جهرم رفت و ساخت این بیمارستان 4 سال طول کشید.

وی اضافه کرد: جهانگیری معاون رئیس جمهور، برای افتتاح این بیمارستان آمد و گفت که ما این بیمارستان را ساختیم و افتتاح کردیم، بنده نخواستم حرفی بزنم چون ایشان مهمان ما بود ولی آن زمان که بیمارستان امام حسین (ع) کلنگ زنی شد هیچ کدام از این آقایون نبودند و حتی در این چند ماه گذشته هم هیچ کسی برای افتتاح این بیمارستان زحمت نکشیده و هرکس که ادعا دارد که برای افتتاح بیمارستان بهارستان زحمت کشیده بگوید..

نوروزی گفت: در 4 سال نمایندگی قبل بنده پارکی را در شهرک سبزدشت ساختیم ولی یک عده آمدند و درختان آنجا را خشک کردند و خواستند در آن زمین برای خودشان ساختمان بسازند.

وی ادامه داد: بخشدار گلستان که آمده در پارک فدک، فرهنگسرا آنجا را گرفته نباید اینجا باشد؛ فرهنگسرا حق مردم سبزدشت و گلستان است، کی گفته فرهنگسرا بخشداری شود؟ همچنین این بخشدار که اینجا آمده را اگر به پایین سبزدشت ببرید، بلد نیست که به خانه‌اش برگردد، کی گفته او اینجا بخشدار بشود؟ در همین جا ما هزارتا جوان لیسانس و فوق لیسانس بیکار داریم این جوانان باید مسؤول شوند و حق ندارد هرکسی از هر جایی قوام خود را به اینجا بیاورند و مسؤول کند.

نماینده رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی درباره انتخابات شورای شهر و روستا خاطر نشان کرد:.

کاندیدای شورای شهر و روستا باید اهل نماز باشد البته نه اینکه موقع انتخابات فقط نماز بخواند، کاندیدا باید چشم پاک باشد و وقتی به شورای شهر و روستا رفت چشمش به دنبال بیت المال نباشد. بدانید که شهر گلستان مظلوم‌ترین و درعین حال قدرتمندترین شهر ایران است و اگر دزدی نباشد می‌توان اینجا را واقعاً گلستان کرد.

نوروزی افزود: کاندیدای شوراهای شهر و روستا باید قول بدهند که شهردار این شهر اهل گلستان باشد؛ طبق قانون شهردار هر شهر باید ساکن آن شهر باشد ولی در این سال‌ها هیچ شهرداری برای گلستان انتخاب‌نشده که حتی یک‌شب اینجا خوابیده باشد.

    

امام جمعه گلستان گفت: کمک کردن به مساجد یکی از وظایف مسؤولان هست، زیرا بیشترین شهدا را از همین مساجد دادیم و مساجد تکیه گاه خیلی از مردم می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری ایران آنلاین حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته گلستان اظهار داشت: از زحمات معلمان تشکر می‌کنم و به یاد داشته باشند که وظایف سنگین تری از درس دادن دارند و باید تأثیر گذار باشند و افراد مؤمن و انقلابی تحویل جامعه بدهند.

امام جمعه گلستان افزود: اکثر شهدای ما بچه مسجدی بودند و به خاطر همین باید مساجد را تقویت کرد.

وی بیان کرد: از برخی مسؤولان بعید است زیرا طوری سخن می گویند که اگر برجام نبود امنیت هم از بین می‌رفت اما بدانند ما برای امنیت جوان‌ها و خون‌ها دادیم و ما امنیت را همینطوری به دست نیاوردایم و مدیون خون شهدای مدافعان حرم هستیم.

صفایی اشاره ای به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا داشت و ادامه داد: در انتخابات شوراها نیز باید دقت کنیم که افراد اصلح، متدین، مؤمن، انقلابی و پیرو خط امام (ره) و رهبری باشند و ما باید همچین افرادی را برای شوراها انتخاب کنیم.