X
تبلیغات
 

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کرد: به موجب مصوبه شورای حقوق و دستمزد و بخشنامه ابلاغی وزیر کشور، دریافتی تمامی شهرداران و مدیران و کارکنان شهرداریها  تحت هر عنوان پس از کسورات قانونی و مالیات در سال 1395، حداکثر 126 میلیون ریال بطور متوسط در هر ماه خواهد بود.

به گزارش خبر نگار ما و به تقل از  روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد حسن آبادی با بیان مطلب فوق گفت: بر اساس بخشنامه وزیر کشور، سقف خالص پرداخت تمامی کارکنان، مدیران و شهرداران پس از کسورات قانونی و مالیات نباید از سه برابر سقف حداکثر حقوق و فوق العاده شغل مصوب هیات وزیران تجاوز نماید و متوسط این سقف به طور سالیانه ملاک محاسبه خواهد بود.

وی افزود: بنابراین بر اساس تصویب نامه شماره 29931/ ت 52982 ه مورخ 13/3/95 هیات وزیران، حداکثر دریافتی تمامی کارکنان، مدیران و شهرداران تحت هر عنوان پس از کسورات قانونی و مالیات در سال 1395، به استثنای عیدی، حق ماموریت روزانه و حق التدریس کارکنان واجد شرایطی که خارج از وقت اداری با رعایت ضوابط مربوط انجام می شود، حداکثر 126 میلیون ریال بطور متوسط در هر ماه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بخشنامه ابلاغی مشمول مدیران و کارکنان شهرداری تهران نیز می شود، افزود: بر اساس مصوبه شورای حقوق و دستمزد حداکثر دریافتی شهردار تهران همتراز مقامات موضوع ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری به طور متوسط ماهانه 100 میلیون ریال و برای معاونین، مدیران و کارکنان شهرداری همانند سایر کارکنان شهرداریهای کشور حداکثر 126 میلیون ریال خواهد بود.

حسن آبادی در ادامه اظهار کرد: به موجب این بخشنامه وزیر کشور که به استانداران ابلاغ شده است، پرداخت هرگونه وجه نقد یا غیر نقد به عنوان حق الجلسه و حق حضور اعضای شوراها و اعضای هیات مدیره سازمان های وابسته به شهرداری که کارمند شهرداری ها یا یکی از دستگاه های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری می باشند، بر اساس ضوابط مندرج در بخشنامه شماره27325 مورخ 9/3/1395 با موضوع"الگوی اساسنامه سازمان های وابسته به شهرداری های مراکز استانها" و بخشنامه شماره 39284 مورخ 2/4/95 با موضوع "الگوی اساسنامه سازمان های وابسته به استثنا شهرداری های مراکز استانها" ممنوع می باشد.

وی اضافه کرد: بر اساس بخشنامه ابلاغی وزیر کشور، تصویب هرگونه دریافتی برای کارکنان شهرداری ها و شهرداران خارج از محدوده اختیارات قانونی شوراهای اسلامی شهرها بر اساس قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و انتخاب شهرداران مصوب 1375 و اصلاحیه های بعدی آن بوده و شوراهای مذکور مجاز به اتخاذ تصمیم در ارتباط با حقوق و دستمزد شهرداران و کارکنان شهرداری ها نمی باشند.

وی افزود: در این بخشنامه تاکید شده که حقوق و مزایای شهرداران در چارچوب آیین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب 1370 هیات وزیران و اصلاحات بعدی می باشد و از این روی هرگونه پرداخت خارج از قوانین و مقررات مذکور فاقد وجاهت قانونی است.

حسن آبادی همچنین گفت: به موجب این بخشنامه، حقوق و مزایای کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته به آن در اجرای ماده 12 قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مصوب 1370 و اصلاحات بعدی آن در چهارچوب قانون مذکور و همچنین ضوابط مندرج در بخشنامه بودجه شهرداری های کشور ابلاغی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور می باشد.

وی اضافه کرد: بر اساس بخشنامه ابلاغی وزیر کشور، پرداخت حقوق و مزایا به کارکنان بر اساس پست سازمانی است و هرگونه پرداخت بر اساس ابلاغ آنان خارج از عناوین پست های سازمانی مصوب در ساختار سازمانی شهرداری و سازمان های وابسته فاقد وجاهت قانونی است.

حسن آبادی در خاتمه متذکر شد که شهرداران و ذیحسابان و مسئولین امور مالی شهردای ها از هرگونه پرداخت فاقد موافقت شورای حقوق و دستمزد و خارج از ضوابط یاد شده خودداری نموده و موظف به رعایت سقف مقرر در این بخشنامه و مصوبه شورای حقوق و دستمزد می باشند.      
خبرگزاری فارس: جمع‌آوری 21 انشعاب‌ غیرمجاز آب در روستای کاظم‌آباد رباط کریم

مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان رباط کریم از جمع‌آوری 21 انشعاب‌ غیرمجاز آب در روستای کاظم‌آباد این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، علی صالحی ظهر امروز در حاشیه بازدید از روستای کاظم‌آباد در شهرستان رباط کریم از جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز این روستا خبر داد.

مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان رباط کریم بیان کرد: به دنبال گزارش واصله در خصوص انشعابات غیرمجاز در روستای مذکور تیمی از این اداره مسؤول پیگیری این امر شد.

وی بیان کرد: با همت و پیگیری‌های مجدانه کارکنان اداره آبفار شهرستان رباط کریم بیش از یک هزار متر لوله در سایزهای مختلف در سطح روستای کاظم‌آباد این شهرستان که بابت انشعابات غیرمجاز آب مورد استفاده قرار گرفته بود جمع‌آوری شد.

صالحی تصریح کرد: کارکنان اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان رباط کریم در این بررسی موفق به کشف 21 مورد انشعاب غیرمجاز در این روستا شدند.

مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: متخلفان در نصب این انشعابات غیرمجاز برای رسیدگی و تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.

وی در پایان متذکر شد:  کارکنان اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان رباط کریم برای کشف انشعاب‌های غیرمجاز اقدامات لازم را انجام می‌دهند تا با این پدیده ناهنجار برخورد شود.

    
خبرگزاری فارس: آموزش و کسب مهارت عنصر اصلی موفقیت در کارهاست

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهارستان گفت: آموزش و کسب مهارت به عنوان عنصر اصلی موفقیت و پیروزی در کارهاست و بدون برنامه‌ریزی نمی‌توان به نتایج مطلوبی دست‌ یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان بهارستان، روح‌الله لطیفیان از برگزاری آموزش مهارت‌های کسب‌ و کار ویژه مددجویان در این اداره خبر داد.

وی اظهار کرد: آموزش و کسب مهارت به عنوان عنصر اصلی موفقیت و پیروزی در کارهاست و بدون برنامه‌ریزی نمی‌توان به نتایج مطلوبی دست‌ یافت.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهارستان بیان کرد: این دوره‌ها با هدف آموزش مهارت‌های کسب‌ و کار، روانشناسی کار، خصوصیت و ویژگی‌های شخصیتی و اجتماعی کارآفرینان تشکیل می‌شود.

وی در پایان متذکر شد: این دوره‌ آموزشی توسط مدرس دانشگاه رسول خلج داداشی برای 40 نفر از زنان سرپرست خانوار و معلولان توان‌بخشی در دو جلسه در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

انتهای پیام/3154/و

    
خبرگزاری فارس: دستگیری سارق محتویات خودرو با 16 فقره سرقت در بهارستان

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو و کشف 16 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

واحد پورمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران از دستگیری سارق حرفه‌ای محتویات داخل خودرو و کشف 16 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف سلطان‌آباد، موضوع در دستور کار مأموران آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: مأموران پس از چند روز کار اطلاعاتی موفق شدند متهم را به نام «م - ت» را شناسایی و در حال باز کردن درب خودرو دستگیر کردند.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به 16 فقره سرقت محتویات داخل خودرو از جمله باطری، آچار، باند، ضبط پخش، کامپیوتر خودرو، زاپاس و مدارک شناسایی اعتراف کرد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان در پایان از شهروندان خواست تا خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیا و اموال قیمتی، وجه نقد، در خودروها خودداری کنند و هرگونه تردد مشکوک در اطراف خودروها را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

    
خبرگزاری فارس: دستگیری کلاه‌بردار 3 میلیارد ریالی در پرند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری کلاه‌بردار 3 میلیارد ریالی در شهر پرند خبر داد.

 فرامرز عبدالله‌زاده‌پاشاکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران از دستگیری کلاه‌بردار 3 میلیارد ریالی در شهر پرند خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم اظهار کرد: در پی شکایت 13 نفر شاکی مبنی بر اینکه فردی برای ثبت‌نام خودروهای سواری از آنها مبلغ 3 میلیارد ریال کلاه‌برداری کرده، مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی بیان کرد: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم پس از شنیدن اظهارات مالباختگان و فعالیت‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد کلاه‌بردار در یکی از استان‌های شرقی کشور شده که با تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی متهم را دستگیر کرده و برای بررسی و بازجوئی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

عبدالله‌زاده‌پاشاکی ادامه داد: در بررسی سوابق متهم دستگیر شده مشخص شد وی دارای دو فقره سابقه کیفری (قتل غیر عمد و حمل مواد مخدر) بوده که متهم در بازجوئی‌های پلیسی جرم خود را قبول داشته و پس از مواجهه حضوری با 13 نفر مالباخته به سه میلیارد کلاه‌برداری تحت عنوان ثبت‌نام خودروهای سواری اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدارهای پلیسی، در صورت اطلاع و یا کسب هر گونه خبر مشکوک، مراتب را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع داده و هر گونه پیشنهاد و انتقاد خود از عملکرد پلیس را با تلفن 197 در میان بگذارند.

    

نتیجه تصویری برای شبکه های اجتماعیرئیس پلیس فتای شهرستان بهارستان گفت: بر اساس شکایت واصله از سوی یکی از شهروندان شهرستان مبنی بر اینکه شخص با هویت نامعلوم اقدام به توهین در شبکه اجتماعی تلگرام  نموده، با توجه به حساسیت موضوع و جلوگیری از اقدام سریع این فرد پرونده سریعاً در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

اسدی در گفتگو با خبرنگار ما با تشریح چگونگی مزاحمت فرد اظهار داشت : در روند رسیدگی به پرونده، با بررسی تلفن شاکی و با یک سری اقدامات مهندسی اجتماعی و ... IP متشاکی ردیابی و شخصی که اقدام به توهین و فحاشی کرده بود، شناسایی و با تلاش مأموران محل سکونت متشاکی مشخص شد و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متشاکی دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای شهرستان بهارستان با اعلام اینکه فرد دستگیر شده ابتدا منکر هرگونه اقدام توهین و تهدید یکی از شهروندان شد، گفت: فرد دستگیر شده ابتدا قصد کتمان حقیقت را داشته اما در ادامه با مشاهده اسناد و مدارک موجود در پرونده به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

وی اظهار کرد: پس از نهایی شدن، پرونده به همراه متهم برای صدور قرار و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

اسدی، رئیس پلیس فتا در پایان سخنان خود از شهروندان خواست که با افراد ناشناس و غریبه در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نکنند و به هیچ وجه اطلاعات شخصی خود را در شبکه اجتماعی نگه ندارند.

    
خبرگزاری فارس: سران رژیم آل سعود غلامان حلقه به گوش استکبار هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسینعلی محمدی‌نژاد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر رباط کریم که در مصلای این شهر و با حضور پرشور مردم برگزار شد، اظهار کرد: اگر تقوای الهی مورد تأکید همه مردم قرار گیرد بخش اعظم مشکلات جامعه بشری حلی می‌شود.

امام جمعه رباط کریم با اشاره به لزوم قرائت قرآن کریم بیان کرد: خواندن آیه قل هو الله احد باع نزول برکت و از بین رفتن فقر و تنگدستی می‌شود.

وی تصریح کرد: مردم باید کمک به دیگران را سرلوحه کار خود قرار دهند و در زندگی‌های خود افراد را به سفره‌های خود دعوت و صله رحم کند، چراکه این کار باعث سعادت دنیوی و اخروی می‌شود.

محمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: اقشار مرفه جامعه باید به کمک دیگران بیایند به ویژه باید در بحث فراهم کردن اسباب ازدواج جوانان ورود کنند، آنها باید دست دو جوان را به هم برسانند تا آمار ازدواج‌ها افزایش یابد.

امام جمعه رباط کریم ضمن محکوم کردن رژیم آل سعود در وقوع فاجعه منا تأکید کرد: این رژیم دست‌پرورده شیطان بزرگ است و نگذاشت تا حجاج خانه خدا به شیطان سنگ بزنند، این شجره، ملعونه هستند و امروز هر جا که خون و خون‌ریزی هست آل سعود در آن جا نقش پررنگی دارد.

وی در ادامه با اشاره به بی‌لیاقتی سران رژیم آل سعود در اداره حج، خاطرنشان کرد: حکام این رژیم واقعاً بی‌عقل و غلامان بوده و غلامان حلقه به گوش استکبار به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند و حتی در اداره کردن کشورشان نیز از آنها اطاعت می‌کنند.

محمدی‌نژاد در پایان متذکر شد: امیدوارم مسؤولان بتوانند حق حججاج شهید شده در فاجعه منا را بگیرند و روزی برسد خانه خدا برای همه مردم مکانی امن باشد.

    

نخستین مرحله طرح سپاس(دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران) در شهرستان رباط کریم آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، صبح امروز با حضور مسؤولان شهرستانی و استانی نخستین طرح سپاس و بازدید از 730 خانواده شهید و جانباز شهرستان رباط کریم با گل‌باران و عطرافشانی مزار شهدا در امامزاده عماد(ع) شهر رباط کریم آغاز شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امروز ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در حاشیه این مراسم با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری اظهار کرد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، همه ما باید این فرموده مهم را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

نادر نصیری بیان کرد: خانواده شهدا در زمانی که کشور و اسلام نیاز به مجاهدت داشت، بهترین سرمایه زندگی خود به ویژه جوانان خود را در راه شجره طیبه انقلاب اسلامی فدا کردند و حالا وظیفه ماست تا از آنها دلجویی و سپاسگزاری کنیم.

وی تصریح کرد: دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران در قالب طرح سپاس و اجرای منویات مقام معظم رهبری صورت می‌گیرد و مسؤولان به خانواده شهدا سرکشی و از استقامت و فداکاری آنها تقدیر می‌کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امروز ایثارگران شهرستان‌های استان تهران خاطرنشان کرد: طرح سپاس بیعت مجدد با شهدا و امام شهدا و مقام معظم رهبری است.

نصیری  در پایان متذکر شد: امروز با 40 گروه به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان رباط کریم می‌رویم.

    
 سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان بهارستان غرب استان تهران از كشف بيش از 7 هزار قلم قرص غير مجاز خبر داد.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "واحد نورمحمدي" در تشريح اين خبر گفت: در پي کسب اخبار و اطلاعاتي مبني بر نگهداري و خريد و فروش اقلام دارويي غير مجاز و اعتياد آور در يكي از عطاري هاي نسيم شهر، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ "نورمحمدي" افزود: در اين راستا پس از هماهنگي با مقام قضائي ، مأموران موفق شدند در يك عمليات غافلگيرانه فروشنده اصلي قرص هاي ترامادول و روانگردان را در مخفيگاهش دستگير كنند.
سرپرست فرماندهي انتظامي شهرستان بهارستان گفت : ماموران در بازرسي از مغازه اين سوداگر بيش از هزار 7 قرص ترامادول و روان گردان به همراه آلات و ادوات استعمال مواد مخدر كشف کردند.
سرهنگ نورمحمدي در پايان با اشاره به دستگيري3 متهم و توقيف يك دستگاه خودرو در اين عمليات اظهار داشت : متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شدند.

    
معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي غرب استان تهران گفت: تحقق و ارتقاء احساس امنيت اجتماعي در گرو مشاركت عمومي است و رويکرد جامعه محوري پليس، پيوند بين مردم و نيروي انتظامي را عمق مي بخشد.
به گزارش خبرنگار ایران انلاین و به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ " داود عبدالمالکي " در جمع فرماندهان و مديران با اشاره به اينکه مشارکت نهاد ها و سازمانها مهمترين علل کاهش آسيب هاي اجتماعي در جامعه است بيان داشت: نوع و ميزان مشاركت سازمان هاي دولتي و غيردولتي بسيار مهم است تا جايي كه انديشمندان علوم اجتماعي، مشاركت آنها را از عوامل اصلي توسعه كشورها مي دانند.
وي با بيان اينكه پليس، بدون تحقيق و جستجو وارد عمل نمي شود، گفت:اين در حاليست که گزارش هاي مردم هميشه درست و كامل بوده و پليس همواره مديون مردم است.
معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي غرب استان تهران تصريح کرد:هر چه تعامل و مشاركت با سازمان هاي دولتي و غيردولتي افزايش يابد، آسيب هاي اجتماعي در جامعه نيز كاهش مي يابد.
وي با اشاره به اينكه گسترش مشاركت پليس با مردم موجب نوآوري و خلاقيت در نظام اجتماعي و انضباط در حوزه امنيت اجتماعي مي شود، افزود: در اين صورت است كه بي اعتمادي و نداشتن تعاون و همكاري در تأمين نظم و امنيت، جاي خود را به همبستگي، وحدت و انسجام اجتماعي مي دهد.
سرهنگ "داود عبدالمالکي" گفت:با توجه به گستردگي مسائل اجتماعي در غرب استان تهران، مشاركت سازمان هاي دولتي و غير دولتي با پليس امري اجتناب ناپذير است.
وي افزود:بايد با توجه به مسائل اجتماعي در جامعه و با همكاري سازمانهاي دولتي و غير دولتي،پليس اقدامات خود در زمينه كنترل و پيشگيري جرائم و آسيب هاي اجتماعي را انجام مي دهد.
معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي غرب استان تهران با بيان اينكه امنيت نعمت بسيار بزرگي است، تأكيد كرد: تحقق و ارتقاء احساس امنيت اجتماعي در گرو مشاركت عمومي است و رويکرد جامعه محوري پليس، پيوند بين مردم و نيروي انتظامي را عمق مي بخشد.
سرهنگ عبدالمالکي در پايان تحقق امنيت اجتماعي پايدار در جامعه را از برآيند کارکرد نهادهاي مختلف اجتماعي، فرهنگي و سياسي برشمرد و گفت: ايجاد امنيت و افزايش احساس آن، نيازمند مشارکت سه عنصر مهم مردم، مسئولان و پليس است.

    

اميدواريم انتخابات هيات رييسه شوراها و همزمانی آن با هفته دولت بشارت دهنده محیطی پویا  ونوید بخش افزایش خدمت و فضای دانش و بینش و معنویت در کالبد نهاد خدمت گذار شورای اسلامی شهر منجر شود

به لطف و عنایت پروردگار منان هیات رییسه شورای اسلامی شهرهاى شهر رباط کريم و بهارستان ، برای چهارمين  سال خدمت به مردم ولایتمدار در دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر به صورت شایسته و با درایت انتخاب شدند.

این انتخاب و همزمانی آن با هفته دولت بشارت دهنده محیطی پویا و سرشار از تخصصی گرایی و علم محوری و نوید بخش افزایش خدمت و فضای دانش و بینش و معنویت در کالبد نهاد خدمت گذار شورای اسلامی شهر می باشد.

یقینا با تدابیرارزشمند شورای اسلامی شهرهاى پرند'رباط کريم 'نصيرشهر'گلستان ' وصالحيه ونسيم شهراقدامات اجرایی و عمرانی شهرداران و خصوصا با همراهی کارکنان و پرسنل اين نهادهاى مردمى و به مدد روحیه جهادی و انگیزه خدمت مجموعه خدوم می توان به افق های روشنی در پیشرفت و توسعه دست یافت.

ضمن تبریک به رییس و هیات رییسه محترم جدید شورای اسلامی شهرپرند'رباط کريم 'نصيرشهر'گلستان ' وصالحيه ونسيم شهر امید است با همدلی و همزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر شاهد تحول در توسعه عمرانی، رفاهی و فرهنگی دراين مناطق باشیم و چونان گذشته با امانت، کفایت ، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه حرکت نمایید.

"اصغرى نويسنده وروزنامه نگار

    
    

طي برگزاري دويست و بيست و هشتمين جلسه رسمي شوراي اسلامي نسيم شهر و به رياست آقاي حسن مرادي و با حضور تمامي اعضاء در محل سالن كنفرانس شوراي اسلامي شهر پس از بحث و مذاكرات لازم و معرفي نامزدها ، بنا به وظايف محوله مستند به ماده 3 آيين نامه اجرايي تشكيلات ، انتخابات داخلي و امور مالي شوراهاي اسلامي مبادرت به اخذ راي گرديد كه در نتيجه اعضاء جديد هيئت رئيسه مشخص شدند .

بر پايه اين گزارش آقايان 1 – قدرت مولايي 2 – رزاق كرمي 3 – هادي قهرماني 4 – اسلام نيازمند 5 – ابراهيم ابراهيمي 6 – حسين خانمحمدي ، به ترتيب بعنوان رئيس ، نايب رئيس ، منشي اول ، منشي دوم ، خزانه دار و سخنگو ي شوراي اسلامي شهر انتخاب شدند .

ايشان در ادامه افزودند :  پس از انجام تشريفات انتخابات ضمن عرض تبريك و آرزوي توفيق براي هيئت رئيسه منتخب موفقيت آن ها را در اجراي امور محوله از خداوند منان مسئلت و مقرر گرديد در اسرع وقت نسبت به اعمال ماده 93 قانون تشكيلات ، وظايف و اختيارات شوراهاي اسلامي بمنظور جلوگيري از وقفه و ركود وظايف  ، شوراي اسلامي نسبت به تحويل صورتجلسه مدونه به فرمانداري محترم شهرستان و مراجع ذيربط اقدام گردد .