X
تبلیغات
 

خبرگزاری فارس: دشمنان به دنبال نابود کردن شیعه هستنداین روزها گروهای متعددی هستند که در فضای آزادانه مجازی هر چی دل تنگی از شهر و شهروندان دارند منتشر می نمایند بدون اینکه بدنبال راهکار و ارائه پیشنهاددی در راستای برون رفت از برخی مشکلات راداشته باشند

بر اساس گزارش خبرگزاری ایران انلان یکی از فعالین عرصه فضای مجازی در این باره می گوید : صرف ساعت ها وقت در پای فضای مجازی باید خروجی اثر گذاری  داشته باشد و گرنه این زمان طلایی در پای دنیای مجازی خود می تواند معضل بزرگی بر تنبل پروری فرد را به همراه داشته باشد  

دبیر اتاق فکر بخش بوستان مستقر در شورای شهرستان در این باره گفت :  پیرو دعوتنامه ای که در فضای مجازی و در گروه فوق الذکر به اطلاع دوستان عزیز و فرهیخته رسیده بودکه دفتر اتاق فکر شورای شهرستان راس ساعت 10 صبح امروز (شنبه) منتظر حضور صاحب نظران و نخبگان شهرستان مخصوصا"از شهر نسیم شهر بود که متاسفانه تنها یک نفر از دوستان محترم درجلسه حضور پیدا کردند.

جواد مغانلو اضافه کرد : باکمی تامل و مرور اظهارنظرهای افراد یاد شده در فضاهای مجازی ، عدم حضور مدعوین عجیب و غیرقابل قبول است.دوستانی که مدام درمقام منتقد و کارشناس به بیان دیدگاههای خود می پردازند، چرا حاضر نیستند در یک فضای حقیقی و به دور از چالش نظرات خودشان را به سمع و نظر مسئولین برسانند.؟

به گفته وی باپذیرش اینکه همه دوستان عزیز،ضمن کارشناس بودن و نخبه بودن ،دلسوز واقعی شهر هم هستند انتظار میرود؛ افراد تحصیل کرده و باسواد این شهر فقط در فضای مجازی انتقاد نکنند.

وی ادامه داد : امیداست در ماهها و سالهای آینده برای داشتن جامعه ای پویا و شهری آباد از مشارکت و مدنیت حداکثری بهره مند شویم ، باشد تا آیندگان ازکم کاری و کوتاهی نسل فعلی گله مند نباشند و بنده نیزتوفیقات روزافزون را برای همه عزیزان و پیشرفتی ملموس برای شهرستان بهارستان را از درگاه خداوند منان مسئلت مینمائيم

    
خبرگزاری فارس: دشمنان به دنبال متزلزل‌کردن مزرهای ایران هستند

امام جمعه شهر گلستان گفت: دشمنان می‌خواهند مرزهای ایران را متزلزل کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، حجت‌الاسلام‌ جواد گوهری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر گلستان بعد از تقوای خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: تقوا و پرهیزکاری بزرگ‌ترین صفت انسانیت برای رسیدن به کمال است.

امام جمعه موقت شهر گلستان بیان کرد: در هفته مساجد قرار داریم، مسجد سنگر بزرگ اسلام است، کلمه مسجد 28 بار در قرآن کریم بیان شده است که 22 بار به صورت خصوصی و اشاره به مسجدالحرام و 6 بار به صورت عمومی به مسجد اشاره شده است که این نشان‌دهنده اهمیت و جایگاه مسجد در دین اسلام است.

وی تصریح کرد: مسجد کانون و پایگاه الهی برای تربیت و پرورش انسانیت بوده و برای عبادت و بندگی پروردگار عالم بنا شده است.

گوهری خاطرنشان کرد: اگر سیره پیامبر عظیم‌الشأن اسلام را نگاه کنیم می‌بینم سرآغاز رسالت ایشان از مسجدالحرام است برای پیشبرد اهداف اسلامی و دعوت مردم به سوی یگانه‌پرستی.

امام جمعه موقت شهر گلستان گفت: بعد از هجرت پیامبر (ص) نیز نخستین اقدامی که ایشان انجام دادند تأسیس مسجد قباست که بر اساس آیات قرآن بر اساس تقوا و پرهیزکاری بنا شده است.

وی گفت: خداوند در قرآن می‌فرماید که برخی از مساجد در مقابل مساجد تراز اول اسلام هستند و برای عبادت خداوند نیستند و یا برای قوم یا قبیله‌ای ساخته شده که اجازه ورود افراد دیگر به آن را نمی‌دهند و یا بدون ولایت است اما مسجد باید بر اساس تقوا و پرهیزکاری باشد.

گوهری اظهار کرد:‌در سیره امیرالمؤمنین (ع) آمده است که در مسجد محلی بود که ایشان در آنجا برای مردم قضاوت می‌کردند و یا وقتی مردم به منزل ایشان برای بیعت آمده بودند ایشان فرمودند باید به مسجد برویم و در بین عموم در مسجد بیعت کنیم که این نشان از اهمیت مسجد است.

امام جمعه موقت شهر گلستان بیان کرد: مسجد سنگر اسلام است و باید کانون مهر و محبت و ترویج احکام دین و قرآن و حضور مردم و بسیجیان باید و نباید افرادی که مساجد را اداره می‌کنند با مردم برخورد کنند به طور مثال با کودکانی که در مساجد شلوغ می‌کنند اگر ما این کودکان را از مساجد برانیم در میان این فضای بدی که دشمن ایجاد کرده است کجا این کودکان را جمع کنیم؟ باید به کودکان و جوانان میدان دهیم تا در مساجد فعالیت کنند و احیاگر مساجد باشند.

وی تصریح کرد: مناسبت‌های زیادی در این هفته وجود دارد که به آن اشاره می‌کنیم، 30 مرداد روز بزرگداشت عالم ربانی علامه مجلسی است که مصادف است با درگذشت عالم بزرگوار حائری یزدی مؤسس حوزه علمیه قم که این روز را گرامی می‌داریم.

گوهری خاطرنشان کرد: 31 مرداد روز جهانی مسجد است که در خطبه اول در این زمینه مطالبی گفته شد. این روز مصادف است با آتش کشیدن مسجدالاقصی که نخستین قبله‌گاه مسلمانان است، این روز هم مصادف است با کشتار مردم بی‌گناه مسجد گوهرشاد در شهر مقدس مشهد توسط رضاخان.

امام جمعه موقت شهر گلستان گفت: مناسبت دیگر 31 مرداد روز صنعت دفاعی کشورمان است. بحثی که در برجام به آن دشمنان اشاره کرده‌اند بحث دفاعی کشورمان است.

وی اظهار کرد: ما در جنگ حتی برای سیم‌های خاردار هم مشکل داشتیم و تجهیزاتی برای مبارزه نداشتیم اما حال جوانان پیرو سخنان رهبر کشورمان با سعی و تلاش خود توانستند صنعت دفاعی کشورمان را تقویت کنند.

گوهری بیان کرد: اول شهریور روز بزرگداشت دانشمند بزرگ بوعلی سینا است که این روز به نام پزشک نام‌گذاری شده است که ما از جامعه پزشکی و شبکه بهداشت شهرستان در رابطه با اقدامات مهمی که انجام داده‌اند تقدیر و تشکر می‌کنیم.

امام جمعه موقت شهر گلستان تصریح کرد: در رابطه با بیمارستان نیز از افرادی که در این رابطه کمک‌های شایانی انجام داده‌اند تقدیر می‌کنیم اما قرار بود این بیمارستان مدتی پیش افتتاح شود که شنیده شده است در چند ماه آینده این بیمارستان آماده بهره‌برداری و خدمت‌رسانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تشکر ویژه‌ای نیز داریم از فرماندار شهرستان آقای سلیمان‌پور بابت اعلام بخش مرکزی شهرستان بهارستان که دغدغه مهمی برای شهرستان بود.

گوهری گفت: دوم شهریور ماه آغاز هفته دولت و شهادت سردار سرافراز سید علی اندرزگو است.

امام جمعه موقت شهر گلستان ادامه داد: همچنین یاد و خاطر شهیدان دولت را نیز گرامی می‌داریم، این هفته فرصت خوبی است تا به کارنامه دولت نگاه کنیم که آیا دولت اقدامات خوبی انجام داده است یا خیر؟ ولی به فرموده امام راحل باید باانصاف و عدالت به این کارنامه نگاه کنیم.

وی اظهار کرد: سوم شهریور اشغال ایران اسلامی به دست متفقین و فرار رضاخان بوده و چهارم شهریور روز کارمندان است.

گوهری بیان کرد: مطلب آخر نیز در رابطه با گروه تروریستی تکفیری داعش به رهبری آمریکا، رژیم صهیونیستی، آل سعود و دیگر دشمنان است که در کرمانشاه دستگیر شدند آنها حتی حرم حضرت معصومه (س) در قم نیز برای اقدامات خود در نظر گرفته بودند.

امام جمعه موقت شهر گلستان در پایان متذکر شد: دشمنان می‌خواهند مرزهای ایران را متزلزل کنند تا اهداف خود را پیاده کنند اما به کمک خداوند و یاری سربازان گمنام امام زمان (عج) این توطئه دشمنان و آل سعود خنثی شد.

    
خبرگزاری فارس: دشمنان به دنبال نابود کردن شیعه هستند

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان به دنبال نابود کردن شیعه هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس در غرب استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی ظهر امروز در سخنرانی بین‌الصلاتین نماز جمعه گلستان اظهار کرد: جنگ نابرابری در مهر ماه سال 1359 به ظاهر آغاز شد که در اصل ابتدای آن در اول سال بود، این جنگ زمانی بود که بیش از 14 ماه از پیروزی انقلاب اسلامی ما نگذشته بود.

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این 14 ماه موازی بود با جنگ‌های ما با منافقین و حزب دموکرات در کردستان و حزب خلق عرب در خوزستان و حزب خلق مسلمان در آذربایجان و چریک‌های فدایی خلق در گنبد.

وی تصریح کرد: این مسائل در این 14 ماه تمام نشده بود که حزب بعث عراق به رهبری میشل افلق و سربازی صدام به کشور ما حمله کرد.

نوروزی خاطرنشان کرد: برخی می‌گویند جنگ به دلیل طمع صدام برای کشورگشایی بود که در مصاحبه خود گفت ادامه مصاحبه من در تهران است و برخی می‌گویند ناراحتی آمریکا از پیروزی جمهوری اسلامی در ایران است که البته من به این نکته اشاره می‌کنم که نگرانی امپریالیسم بین‌المللی و صهیونیسم جهانی از یک نکته خاصی بود که آن وجود مسلمانان پرشور و انقلابی در ایران اسلامی و تأثیرگذار بر خاورمیانه و جهان بود که آنها از وحدت ایران با کشورهای منطقه به شدت می‌ترسیدند و می‌ترسند.

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در جنگ‌های جهانی اول و دوم همه اهداف آنها فتح خاورمیانه و کشورهای شیعه برای تسلط بر جهان و آخر جهان روسیه بود که با پیروزی انقلاب اسلامی ترس آنها مضاعف و باعث شد کشورهای منطقه نیز به پشتوانه ایران قیام کنند.

وی اظهار کرد: دشمنان با جاسوس‌های خود بعثی‌های یهودی‌الاصل و صهیونیستم را که بر عراق حاکم شده بودند رهبری کردند، آنها مراجع را همچون شهید صدر به شهادت رساندند و بعد بعثی‌ها را تحریک کردند تا با پشتوانه 35 کشور به ایران حمله کنند.

نوروزی بیان کرد: حاصل این جنگ 90 هزار اسیر و بیش از 5 میلیون مجروح بود که بیش از یک  میلیون و 500 هزار نفر آن در ایران است.

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اهداف آنها شیعه‌کشی به دست یک دیگر آن هم با سلاح‌های دشمن بود که با هشت سال مقاومت و مبارزه شما مردم ایران، جهان به زانو درآمد و بعد از دو سال پایان جنگ ما اسرا به کشور ایران برگشتیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران در جهان مردمی معتقد به ائمه، ولایت و نماز و دین شناخته می‌شود که در میان اینها جانبازان و شهدا سهم بیش‌تری دارند که تحمل مصائب زیادی کردند.

نوروزی گفت: فردی همچون من که جانباز 50 درصد هستم باید بازنشسته باشد و استراحت کند اما ما با اینکه بازنشسته هستیم استراحت را نمی‌شناسم و باید جانمان را فدای راهی کنیم که برای آن گام نهادیم، بنابراین همه جانبازان و خانواده شهدا مستحکم و قدرتمند ایستاده‌ایم تا این راه را ادامه دهیم بدون اینکه هیچ توقعی از مردم و دولت داشته باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تقدیر از ما، خدمت مسؤولان به مردم است، مبارزه با فساد و تباهی است، مبارزه با دورویی و دزدی است.

وی بیان کرد: من اعتقاد ندارم در این کشور تحریم است من اعتقاد ندارم در این کشور پول نیست ما با این مردم تحریم نداریم از اول انقلاب تحریم بودیم اما این مردم با صدامی که 35 کشور حمایتش می‌کرد مبارزه کرد؛ آنچه هست کم‌توانی مسؤولان است که به مشکل خورده‌ایم.

نورزی تصریح کرد: کشور ما منابع بسیاری دارد که مسؤولین به ویژه در این شهرستان باید اقداماتی را انجام دهند.

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: من در این شهرستان می‌دوم و مسؤولین اگر نمی‌توانند بدوند باید آهسته آهسته بیایند.

وی گفت: امروز از گلستان و پروژه‌های در حال کار بازدید کردم مسؤولان باید بارها به این پروژه‌ها سر بزنند این بیمارستان باید دو ماه پیش افتتاح می‌شد که من صبح رفتم دیدم بیمارستان آماده است ولی افتتاح نشده است.

نوروزی اظهار کرد: این از تنبلی مسؤولان است که کارمندان این بیمارستان در اسلامشهر و رباط کریم و شهریار کار می‌کنند باید در این بیمارستان فعالیت کنند پروژه‌ای دیگر نیز این چنین است.

نماینده مردم شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنده عقد اخوت با هیچ کس نبسته‌ام جز با خدا و این مردم؛ باید دست به دست هم دهیم و این منطقه را آباد کنیم.

وی تصریح کرد: مسؤولان باید پاسخگو باشند چرا فضای سبز کم داریم؟ یا در فضای آموزشی و ورزشی مشکل خورده‌ایم و یا در رودخانه شادچای این مقدار مشکلات وجود دارد؟

    
خبرگزاری فارس: آزادگان تندیس‌های استقامت‌ هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان گفت: آزادگان تندیس‌های استقامت‌ هستند که مدال افتخار خود را ملت ایران دریافت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، حجت‌الاسلام رفیع حبیبی ظهر امروز در مراسم پاسداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز میهن اسلامى که در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان برگزار شد با اهدای لوح سپاس، استقامت و صبوری آزاده سرافراز علی شاهوردی‌زاده مسؤول روابط عمومی این اداره را پاسداشت و اظهار کرد: آزادگان تندیس‌های استقامت‌ هستند که مدال افتخار خود را ملت ایران دریافت کرده‌اند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان بیان کرد: آزادگان بعد از تحمل سال‏‌ها اسارت در زندان‌های مخوف رژیم بعثی گام به خاک ایران اسلامى نهادند و از سوی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی تجلیل شدند.

وی تصریح کرد: آزادگان با ایمان الهی تمامی فشارهاى جسمى و روحى را به جان خریدند اما لحظه‌ای از آرمان‌های خود عقب‌نشینی نکردند.

حبیبی خاطرنشان کرد: آزادگان با رفتار اسلامی خود دژخیمان بعثی را به زانو در آوردند و نشان دادند که واهمه‌ای از سختی‌های دوران اسارت ندارند و نمی‌توان استقامت آنها را شکست.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان در پایان متذکر شد: آزادگان جزء صبورترین افراد هستند که برای حفظ ارزش و کرامت ایران اسلامی فداکاری کردند و با ارائه روحیه‌ای قوی از خود عظمت ملت ایران را به رخ جهانیان کشاندند، امروز بر همه ما واجب است تا از این قشر سرافراز تجلیل کنیم و رشادت‌های آنها را پاس بداریم.

    
مدیر روابط عمومی شهرداری رباط کریم  از نصب تصاویر پروژه های شهری در راستای اطلاع رسانی به شهروندان در آستانه هفته دولت در سطح شهر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری رباط کریم ، جعفر کهنروز با بیان اینکه برخی پیام های دیداری و بصری در سطح شهر می توانند در القای ناخودآگاه بعضی از امور فرهنگی موثر باشند ، گفت : بزودی همزمان با آغاز هفته دولت اقدامات و عملکرد مجموعه شهرداری در قالب استندهای تبلیغاتی در سطح شهر به نمایش عموم شهروندان گذاشته می شود که حاصل تلاشهای مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در یکسال گذشته بوده است.

وی به استفاده از ابزارهای پیشرفته اطلاع رسانی اشاره و اذعان داشت : ظرفیت هایی در معابر سطح شهر جهت نصب بنر ها و نمایش تبلیغات مانند پایه استند ، تلویزیون شهری برای این منظور وجود دارد که می توان از آن ها علاوه بر انتقال عملکرد این نهاد برای بهبود سطح فرهنگ عمومی نیز استفاده کرد .

مدیر روابط عمومی شهرداری  رباط کریم از افتتاح 10 پروژه شهری و کلنگ زنی سه پروژه در ایام هفته دولت توسط شهرداری رباط کریم خبر داد و اظهار داشت : پروژه احداث سرای محله باران ، اصلاح هندسی پیچ شترخوار،پایانه ایستگاه تاکسی سفیدار، بوستان حاشیه کمربندی شمالی ، تراش و روکش بلوار امام ، تراش و روکش کمربندی شمالی ، پارک محله ای اشکانیه ، پیاده رو سازی و مبلمان شهری الارد در ایام هفته دولت افتتاح و بهره برداری و همچنین کلنگ زنی پروژه های پیاده رو سازی بلوار امام خمینی (ره) ، مجتمع فرهنگی ورزشی تقی آباد و مجتمع فرهنگی ورزشی وحیدیه از جمله طرح هایی است که عملیات احداث آنها به پایان رسیده و بزودی در ایام هفته دولت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

    

دبیرشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان به منظور تعامل و هماهنگی در راستای برگزاری مراسم در اعیاد مختلف بویژه ماه محرم  با دهیار بهاریه دیدار کردو گفتگو کرد

به گزارش خبرگزاری ایران انلاین در ابتدای این نشست مهندس بهاالدین امانی دهیار روستای بهاریه ضمن خیر مقدم به اقای حسینی شعار توجه به مراسم های ملی و مذهبی در اعیاد مختلف را از جمله اهداف مهم و اولویت دار این مجموعه دانست و در ادامه بر تعامل و همکاری در جهت هر چه باشکوه بر گزار شدن اینگونه مراسم های عمومی در سطح شهرستان  از سوی این دهیاری را مورد تاکید قرار داد

 دبیرشورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بهارستان  نیز در این دیدار با تشکر ازتوجه ویژه این دهیاری به اهم ویژه برنامه ها و حضور حماسی در این صحنه هاملی در منطقه  گفت : خوشبختانه ساکنین انقلابی و ولایتمدار  شهرستان عاشورایی بهارستان در همه مقاطع این نظام به شایستگی  وفاداری خود را در راستای دفاع از ارزشهای اصیل این نظام بویژه دفاع از حریم رهبری را با حضور حماسی خود در صحنه نشان داده اند

محمود حسینی شعاربا تاکید بر اهمیت برگزاری مراسم های ملی و مذهبی در اعیاد و مناسبت های مختلف را مهم خواند و افزود : حضور حداکثری مردم در صحنه های مختلف دارای پیام محکمی به تمامی دشمنان داخلی و خارجی است که مردم با این حضور نشان می دهند که در دفاع از کیان این نظام و رهبری ذره ای عقب نشینی نخواهند کرد چرا که این عقب نشینی در قاموس ولایتمداران علومی مفهومی ندارد

در ادامه این نشست همچنین پیرامون مباحث فرهنگی ومراسمات ملی ومذهبی تبادل نظروگفتگوصورت گرفته و در پایان دهیار بهاریه قول مساعدت و هر گونه همکاری را در این راستا مطرح نمود

    
خبرگزاری فارس: آزادگان به‌عنوان ارزش ملی و معنوی محسوب می‌شوند

رئیس شورای اسلامی شهر پرند گفت: 26 مرداد‌ ماه روز تکریم آزادگان سربلند به‌عنوان یک ارزش ملی و معنوی محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، حبیب اختری ظهر امروز در مراسم بزرگداشت 26 مردادماه سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان هشت سال دفاع مقدس در شهرداری ملارد اظهار کرد: 26 مرداد ماه به عنوان یکی از افتخارآمیزیترین لیلم تقویم ایران اسلامی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: برگزیدن نام آزاده برای زندانیان ما در بند رژیم بعثی انتخابی به جا و شایسته بود، چراکه استقامت آنها باعث شد تا رژیم سفاک بعثی و حامیان ملعون آن از رسیدن به خواسته‌های شوم خود مأیوس شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر پرند تصریح کرد: روز 26 مرداد‌ ماه سالگرد بازگشت غرورانگیز آزادگان به کشور است و به عنوان روز تکریم، تجلیل و بزرگداشت آنها به‌عنوان ارزشی ملی و معنوی محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: متصدیان و مسؤولان به هر اندازه‌ای که برای تکریم و تعظیم خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان گام بردارند باز هم ذره‌ای از ایثار آنها جبران نمی‌شود.

اختری در پایان متذکر شد: جانبازان و آزادگان هر یک ارزش والایی برای ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می‌شوند، چراکه آنها برای دفاع از استقلال، عزت و تمامیت ارضی و اعتقادات اسلامی و انقلابی از باارزش‌ترین داشته­‌های خود که جان شیرین باشد گذشته و آن را ایثار کردند.

    

نوروزی در نشست خبری خوددر نصیر شهربر رسیدگی فوری تخلفات ثبتی و رانت خواری که حقوق شهروندان پایمال شدتاکید کرد Image result for حسن نوروزی

به گزارش خبرنگار ایران آنلاین  حجت الاسلام حسن نوروزی  در نشست خبری خود با خبرنگاران در  در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص اخرین وضعیت ثبتی در نصیر شهر که منجر به تصرف غیر عدوانی زمین بیش از هزاران  نفر شده پاسخ داد و گفت : اتقاقا این مسله مهمی است و به همین دلیل چند روز گذشته ما نشستی نیز با تعدادی از نمایندگان این افراد در همین نصیر شهر داشتیم متاسفانه تخلفات در اداره ثبت و نوع صدور سند برای مردم کلافی سردرگم شده چرا که فردی با تلفن کار ثبتی را انجام و شهروندی نیز برای گرفتن اسناد خود باید ماهها به این اداره مراجعه نماید

به گفته وی بنده مستقیما به تخلفات اخیر ثبتی ورود پیبدا خواهم کر  و قطعا ابعاد این اقدام خارج از قانون ثبت را برای خبرنگاران تشریح خواهم نمود

وی همچنین از خبرنگاران خواست در این مسیر همراه و همسو باشند


    
صدور اسناد مالکیت با مدارک و احکام باطله  کلافی سر در گم برای صدها نفر از شهروندان نصیر شهری
درکشور ایران اسلامی  قانون اساسی و دیگر قوانین جاری  بطور اساسی و کارشناسی تعریف شده و هیچ کس نمی تواند خارج از ان در حوزه های مختلف گریز از قانون بزند و بواسطه ان بخواهد مطالبات قانونی مردم را پایمال نماید .
در  سایه بی توجهی بعضی از مسولین و عدم  بررسی دقیق در تخلفی آشکار ،  اسناد تکبرگی با مدارک و احکام باطله بر روی اراضی مردم صادر و بواسطه ان اشخاصی توانسته اند حقوق قانونی بیش از صدها نفر را  پایمال نمایند که موجی از اعتراض مردم را به همراه داشته است
به گزارش خبرگزاری ایران آنلاین  از رباط کریم بیش از مدتی است که عده ای با مستند سازی مجعول وبا استفاده از آرای  باطله توانسته با رخنه به یکی از ارگانهای دولتی شهرستان رباط کریم ، اسناد تکبرگی ملکیتی روی اسناد و املاک دیگران دریافت نماید .
بر پایه همین گزارش با بررسی دقیق پرونده ها و همچنین کار شناسی بیش از 15 نفر از کارشناسان رسمی دادگستری در امور ثبتی و همچنین مستندات رسمی از اداره ثبت اسناد  بر روی اراضی صد ساله عمق این تخلفات اشکار را نشان می دهد که جای بسی تامل و تاثر را بدنبال دارد ، اگر تنها به یک نمونه از ابعاد این تخلفات سنگین مثل برابر با اصل کردن اوراق جعلی و باطله و استفاده از آن بپردازیم و راه حل خروج از آنرا  ورود سازمان بازرسی کل کشور بر روی این پرونده جویا شویم ، به تبع آن می توان دیگر زوایای بزرگ این تخلفات که در دل این پروژه نهفته است را بر ملا ساخت ؟
این در حالی است تنظیم گزارشات خلاف واقع و  ابطال گزارشات واقعی و دستکاری اسناد دولتی منجمله نقشه ثبتی نصیر شهر و همچنین مخدوش نمودن آن در راستای گریز از حقایق توسط ادارات ذیربط  و کا رشناسان مربوطه صورت گرفته  است  که همین عامل باعث جسارت برخی از زمین خواران گشته تا آنان بتوانند در سایه امنیت گریز از قانون پا را فراتر از آن بگذارند .
در بررسی های اولیه به نکات قابل تاملی دست  یافتیم که جاعلین موفق شدند با آرای باطله اسناد معتبر دولتی را بدست بیاورند این اقدام به حدی آشکارا می باشد که افراد غیر متخصص نیز  ایراد و شبهه را در آن می تواند بخوبی روئیت کند .
 در زوایای پنهان این پرونده به مواردی  متعددی می توان دست یافت که برخی متولیان امر در اوج آماتوری دست به جعل مستندات ثبتی و وارونه جلوه دادن احکام دادگاهی زده و برای لاپوشانی اقدامات اشتباه انجام شده خلاف قانونی خویش آن مستندات مجعول و ساختگی را  مستند اقدامات خود قرار داده تا تردیدی برای دیگران و ادارات باقی نگذارند تا بتوانند به اهداف خود برسند .
سناریوی دریافت اسناد تقلبی در هاله ای از ابهام
در این سناریو از پیش طراحی شده صاحبان اصلی این اراضی که دسترنج سالها کار و تلاش   خود را بدست افراد کلاهبردار و حیله گر  می دیدند با در پیش گرفتن روند مجرای قانونی که همان پیگیری از طریق مراجع قضایی می باشد را در دستور کار خود قرار می دهند و در این روند برخی دولتمردان را علل این تضییع حقوق قانونی خود تلقی می نمایند که در این راستا با توجه به مستندات ادله پسند  خواستار بازنگری پرونده ها ی مطروحه می باشند .
صاحب یکی از این اراضی می گوید : براستی در کشوری که در آن قانون اساسی حاکم است چطور اشخاصی به خود اجازه چنین جسارتی را می دهند که با مستند سازی جعلی و آگاهانه بخواهند حق و حقوق قانونی مردم محروم و مستضعف جامعه را اینگونه پایمال نمایند
کاظم رحیمی در گفتگو با خبرنگار ما  می گوید : یک حرکت بسیار غیر قانونی توسط برخی اشخاص که به مال قانونی مردم  چشم دوخته   با همدستی برخی از متولیان امر ، منجر شده که قشر محروم و مستضعف جامعه را به چالش و مشکلاتی عدیده ای بکشند .
رحیمی با انتقاد از چنین روندی در این شهرستان اظهار داشت : این تعداد افراد دست رو پروژه ای گذاشته که دارای مستندات بسیار محکم و قوی می باشد و جای تاسف دارد ، کسانی که با این افراد به نوعی مشارکت داشته و دارند ،متاسفانه بدون بررسی دقیق پیامد های ناشی از زوایای این اراضی و پرونده ها با مستند سازی آگاهانه و اقدامات بی هویت دست به چنین اقداماتی جهت بدست آوردن منافع مالی و کسب درآمدهای خلاف شرع می زنند .
به گفته این فرد مستند سازان دروغین متاسفانه سر قبری گریه کردند که مرده ای توی ان نبوده و اینجا باید تاوان حرکت در این مسیر غیر قانونی را بپردازند.
رحیمی همچنین یاداور شد :  در جریان پیگیری پرونده تعدادی از کارشناسان ارشد و خبره در امور ثبتی به این موضوع ورود پیدا نموده که خوشبختانه کلیه این کارشناسان با بررسی دقیق و بکار گیری کلیه تجارب حرفه ای خود همگی بر مطالبه قانونی ما که توسط برخی کلاهبرداران در حال پایمال شدن بود ، مهر تائید زدند .
 وی همچنین  در ادامه به مکاتبات صورت گرفته اشاره کرد و گفت :
ما برای اینکه ثابت کنیم جز مطالبه حقوق قانونی خود به دنبال مسائل حاشیه ای نیستیم با فرمانداری و اکثر ادارات و نهاد های مرتبط با این امر مکاتباتی داشته که حتی شهرداری با بررسی کلیه جوانب و زوایای این پرونده و همچنین در تضاد بودن برخی از گزارشات و نامه های اداره ذیربط ، مکاتباتی نموده و خواستار روشن شدن اصل این موضوع شده است .
وی همچنین ضمن قدردانی از نماینده عالی دولت و نماینده محترم مجلس اظهار داشت : قدردان زحمات نماینده و فرماندار محترم شهرستان رباط کریم هستیم که بطور جد از طریق عوامل حراستی و امنیتی پیگیر این موضوع مهم هستند و به همین دلیل ما در دریافت حقوق قانونی خود و اصلاح امور شهرستان امیدوار هستیم .
رحیمی به برخی از مستنداتی آشکار اشاره کرد و افزود  : واقعا جای تاسف و تاثر دارد که عده ای بخواهند با زیر پا گذاشتن قانون ، حقوق برخی افراد دیگر را از بین ببرند ، به عنوان مثال  در ادامه این روند تخلفات صدور اسناد تک برگی جدید بنام آقای ع ف به شماره پلاک های اعیانی 31و30 از باغ خسروی روی اسناد ایشان به شماره های 41228 و 11249 بوده است .
به گفته وی اسناد فوق به صورت اعیانی و چهار دیواری محدود به خیابان چهل متری  صادر شده در حالی که در مکان تعریف شده هیچ گونه اعیانی و یا چهار دیواری و خیابان چهل متری وجود خارجی ندارد.
ایشان ادامه داد : ابهامات زیادی وجود دارد و اگر تنها به موارد دیگری از اینگونه تخلفات عمدی و یا غیر عمدی بپردازیم ، از ریس اداره ذیربط باید پرسید با چه مستنداتی " برای اعیانی باغات 30 و 31 که در تصرف دیگران است در مکانی دیگر سند صادر نموده است ، آقای ع ف بار دیگر اسناد باطله را مستند خود در شعبه دوم حقوقی داد گستری رباط کریم نموده و با حقه بازی دو دادنامه طی 7 روز خلاف قانون دریافت  می نماید
یکی دیگر از معترضین  نصیر شهری در این باره گفت : اسناد فوق بر اساس مدارک باطله و نیز دادنامه شورای حل اختلاف  به شماره 871/87 مورخ پانزدهم فروردین ماه 87  صادر شده که این دادنامه به موجب نظریه  و گزارش شورا  به شماره 89/2/792در دوم اردیشت  90  نقض و ابطال شده و جاعلین  در تداوم اینگونه اقدامات محکوم به جعل و استفاده از سند مجعول و ابطال کلیه قولنامه های جعلی و اسناد 30 و 31 فوق شده اند.
محمود حسنی ادامه داد : برای ما جای سوال است که چرا در زمان صدور سند به دادنامه  شماره 9409972290200309 مورخ نهم  تیرماه 94 صادر از شعبه دوم حقوقی جهت اجرای حکم توجهی نشده در حالی که محدوده اعیانی باغات 30 و 31  در این دادنامه با عرصه سند 13295 که به امضا ع ف رسیده و اداره ثبت آنرا تایید کرده، تشریح شده است .
این شهروند در ادامه همچنین تصریح کرد :  متاسفانه مسولین وقت  اداره ذیربط جهت سرپوش گذاشتن بر تخلفات عدیده خویش در صدور اسناد تقلبی اعیانی 30 و 31  ، نقشه کاداستر 18 هکتاری باغ خسروی مندرج در سند تکبرگی صادره را به صورت کلی حدود هفتاد متر جابجا نموده ، که این خود یکی از دیگر تخلفات آشکار و محرز متولیان وقت در این حوزه تلقی می شود .
حسنی افزود : یکی از ارکان اصلی اداره ثبت نقشه های ثبتی می باشند ، جای سوال است با چه مستنداتی نقشه ثبتی که سابقه صد ساله دارد و از آن در صدور کلیه اسناد و گزارشات ثبتی استفاده شده است . در این مورد نقشه ثبتی را  به کروکی تقلیل داده و چرا به همین کروکی که مشخصات مالکین و موقعیت و مساحت کلیه پلاکهای واقع در نصیر شهر در ان مشخص می باشد نیز عمل نگردیده است .
این تعداد از افراد خواستار ورود سازمان بازرسی کل کشور به این مسله مهم شدند که چطور این اقایون توانسته اند جفرافیای زمینی که دارای اسناد صد ساله است را  به خیال خود متغیر سازند .
این افراد معتقدند اگر امروز به موارد مهم و عدید این تخلفات که دارای یک سناریوی از پیش تعیین شده هست رسیدگی نشود احتمال وقوع حوادث و تنش گروهی ناگوار و اغتشاش در منطقه وجود دارد چرا که هم اکنون حقوق مالکان بیش از دو هزار قطعه از املاک شهروندان اشکارا و با گریز زدن قانون در حال پایمال شدن است .
یک عضو شورای اسلامی شهر نصیر شهر نیز  خواستار رسیدگی به این چالش چندین ساله شد وگفت : در کشور جمهوری اسلامی شرط و ملاک هر اقدامی تمکین از قانون می باشد .
 علی شعبانی ضمن تایید در این خصوص اظهار داشت : این پرونده چند ساله هم از جمله مواردی است که قانون بخوبی در ان  باید اعمال شود و هر انچه قانون تعریف می نماید طبق کارشناسی در اینگونه موارد باید اجرایی شود  تا از این طریق مطالبات بحق شهروندان پایمال نشود .
ندای عدالتی خواهی جمعی ازمردم شهر نصیر شهر منجر به حضور نماینده مجلس شورای اسلامی در این شهر شد و بخش اعظمی از نشست اخیر حجت الاسلام حسن نوروزی به بررسی علل اصلی این موضوع اختصاص یافت . ،

در این نشست دو ساعته که با حضور شهردار و بعضی از اعضای شورای شهر و تعدادی از معترضین تشکیل شد حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی طی سخنانی با تاکید بر رعایت حقوق بحق شهروندان و جلوگیری از ورود هر گونه دست های پنهان که بخواهند حقوق قانونی مردم را پایمال نماید ، هشدار داد . نماینده مردم شهرستانهای رباط کریم و بهارستان پس از شنیدن خواسته ها و مطالبات  شهروندان  خطاب به شهردار گفت : با توجه به اینکه مدتی است جمعی از شهروندان با این چالش بزرگ مواجه هستند آیا این حق قانونی  این افراد محسوب می شود که  محمود پور شهردار نصیر شهر نیز در پاسخ به سوال نماینده بر قانونی بودن خواسته بحق مردم تاکید کرد و گفت : این  مسله چندین سال است که ادامه دارد و به نوعی شهرداری را نیز درگیر این موضوع نموده و هر کجا نیاز بوده شهرداری طی مکاتبه ای بر احقاق حقه مردم صحه گذاشته و پاسخ داده است  که در این خصوص نیز چندین بار طی مکاتباتی با اداره ذیربط در  شهرستان بر این موضوع تاکید نمودیم و ما نیز خواستار شفاف سازی اصل این چالش چند ساله می باشیم .
نوروزی پس از شنیدن  اظهارات شهردار خطاب به شهروندان حاضر در این نشست گفت : بنده طبق وظیفه ای که بر عهده دارم به عنوان نماینده شما مردم مطمن باشید اگر تخلفی در این حوزه رخ داده باشد موضوع را پیگیری و هیچوقت نخواهم گذاشت که حقوق قانونی مردم توسط برخی افراد از بین برود .
در این نشست شهردار و شهروندان نصیر شهر ضمن اظهار خرسندی ازحضور نماینده خود در خانه ملت خروجی این نشست را اثر گذار توصیف نمودند و بر حل این تراژدی چند ساله امیدوار شدند .

    
خبرگزاری فارس: آزادگان سند زنده افتخار کشور هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران، علی یحیی‌پور ظهر امروز در مراسم بزرگداشت آزادگان در شهرداری پرند اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در روز 26 مرداد ‌ماه سال 69 شاهد بازگشت آزادگان سرافرازى بودند که بعد از تحمل سال‌ها اسارت در اردوگاه‌هاى رژیم بعث به کشور و به آغوش خانواده‏‌هاى خود بازگشتند.

وی بیان کرد: استقامت و ایثار آزادگان سرافراز کشور هیچ گاه از خاطر ملت ایران محو نمی‌شود، چراکه مردم ایران اسلامی مردمی فهمیده و قدرشناس هستند.

شهردار پرند تصریح کرد: آزادگان طی دوران اسارت خود دلاوری‌های بسیاری نشان دادند و در آخر دشمنان را با روحیه جهادی خود به اسارت درآوردند.

یحیی‌پور خاطرنشان کرد: آزادگان در دوران اسارت همه سختی‌ها را جان خریدند اما لحظه‌ای از آرمان‌های والای خود کوتاه نیامدند، آنها با حفظ  انسجام در راستای پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی در مصاحبه با نمایندگان صلیب سرخ، حفظ شعائر اسلامی، فراگیری معارف قرآنی و انجام دادن برنامه‌های گروهی در مناسبت‌های دینی و انقلابی بعثیان را به زانو در آوردند.

وی خاطرنشان کرد: امروز اگر ایران اسلامی در جهان عزتمند و سرافراز است و حرفی برای گفتن دارد به‌ دلیل جان‌فشانی شهدا، ایثارگران و وجود آزادگان است که از همه چیز خود در این راه گذشتند.

یحیی‌پور در پایان متذکر شد: آزادگان سند زنده افتخار کشور هستند که در دوران اسارت با تحمل سختی بهترین و طلایی‌ترین دوران زندگی خود را برای عزت و شرف کشور فدا کردند.

    
    
    
به مناسبت دهه کرامت و ولادت باسعادت حضرت امام رضا (ع) جشن بزرگ کرامت با حضور شهروندان و دوستداران آن حضرت در پارک بزرگ عطر یاس برگزار گردید.

 به گزارش  خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، این جشن با هدف بزرگداشت دهه کرامت و ایجاد شور و نشاط عمومی در میان شهروندان در پارک عطر یاس با حضور مسوولان و هنرنمایی هنرمندان برگزار شد .

بنا بر این گزارش این مراسم با حضور هنرمندان صدا و سیما و گروه های مختلف هنری و با حضور گسترده شهروندان و مسئولین شهرستان در پارک بزرگ عطر یاس این شهر برگزار شد .

بنا بر این گزارش در جشن ولادت هشتمین نور امامت و ولایت ، گروههای مختلف هنری و فرهنگی به اجرای برنامه پرداختند و به تعدادی از شرکت کنندگان نیز هدایایی به رسم یادبود به برندگان مسابقه اهداء شد.

لازم به توضیح است این جشن به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ، فرمانداری شهرستان ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سپاه پاسداران شهرستان رباط کریم برگزار گردید و این نهاد مصمم است تا در مناسبت های مختلف و همکاری نهادهای شهری نسبت به برگزاری جشن ها و برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در شهر اقدام نماید.