X
تبلیغات
 

دیدارنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با شهردار رباط کریم شهرداری رباط کریم میزبان نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی بود .به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ در این دیدار مهندس مختاری ؛ حضورآقای نکو در شهرستان را منشاء خیر و برکت دانستند و پیگیری های ایشان در اجرای برخی پروژه ها و همچنین مسائل شهری تقدیر و تشکر نمودند . بنا بر این گزارش در این دیدار دوستانه در خصوص برخی از مسائل از جمله جذب سرمایه گزاران و استفاده از ظرفیت های موجود در این شهرگفتگو و تبادل نظر شد. نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات خوب و ارزنده شهرداری و شورای اسلامی شهر در چند ماه اخیر آنرا مایه برکت و آبادانی برای این شهر خواند و خواستار اتحاد و همدلی همه مسئولین در حل مشکلات شهر در بخشهای مختلف شد . دکتر نکو همچنین به شناسایی ظرفیت های بالقوه در شهرستان اشاره کردند و اذعان داشت: پروژه های خوبی در سال جدید توسط ادارات در حوزه های مختلف بر نامه ریزی شده است که آینده روشنی را برای این شهر رقم خواهد زد. وی از همکاری بسیار خوب شهرداری و شورای اسلامی شهر در ورود وزرا به دو شهرستان تقدیر کرد و پیگیری مصوبات این سفر ها را از مهمترین اهداف خود برشمرد.

    
ملاقات حضوری شهردار رباط کریم با شهروندان به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ مهندس مختاری از صبح امروز پذیرای شهروندان و مراجعین به شهرداری رباط کریم بود . بنا بر این گزارش شهردار رباط کریم به درخواستهای مراجعین پاسخ و دستورات و توصیه های لازم جهت بررسی را به مسئولین مربوطه و معاونان خود ابلاغ نمود. این ملاقات که در محل سالن جلسات شهرداری برگزار گردید ؛ بیش از 55 نفر از شهروندان مسائل و مشکلات خود را حضوراً با شهردار رباط کریم در میان گذاشتند که دستورات لازم جهت رسیدگی صادر شد.شایان ذکر است برنامه ملاقات حضوری با شهروندان هر هفته با حضور شهردار رباط کریم در محل سالن جلسات و با حضور شهروندان صورت می پذیرد.

    

به  گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ صبح امروز دکتر قاسمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رباط کریم به همراه معاونین خود با حضور در ساختمان شهرداری رباط کریم با شهردار این شهر دیدار و گفتگو کردند . این دیدار که با محوریت همکاری ما بین این نهاد فرهنگی آموزشی در اجرای برنامه ها و اهداف مدیریت شهری صورت گرفت بر لزوم اقدامات فرهنگی و پژوهشی تاکید شد. مهندس مختاری ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف رباط کریم را حق طبیعی آنان دانست و اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در زمینه فرهنگی برنامه ریزی شده که همفکری و همکاری دانشگاه آزاد می تواند در اجرای این برنامه ها مؤثر و راهگشا باشد.بر اساس این گزارش این دیدار که با هدف ایجاد ارتباط مؤثر و همکاری دوجانبه دانشگاه آزاد با شهرداری رباط کریم صورت گرفت در خصوص برخی از مسائل گفتگو و تبادل نظر شد. رئیس دانشگاه آزاد رباط کریم نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از توجه شهردار به مسائل آموزشی و پژوهشی در خصوص اخذ پایانکار و همچنین اجرای فضای سبز در محدوده دانشگاه خواستار همکاری و مساعدت شدند .شایان ذکر است در این دیدار که دکتر نگهبان شهردار منطقه 7 تهران نیز حضور داشت ، تعامل بیشتر شهرداری رباط کریم و شهرداری منطقه 7 تهران را خواستار شدند و انتقال تجربیات و همکاری مستمر را راهی بسیار مناسب جهت اجرای برنامه ها و اهداف دو شهرداری بر شمردند .

    
مسئولین ستاد انتخابات کشور مشخص شدند
خبرگزاری فارس: مسئولین ستاد انتخابات کشور مشخص شدند

وزیر کشور، در احکام جداگانه‌ای امیری، ذوالفقاری،ناصریان، سامانی، شجاعان و شوشتری را با حفظ سمت به عنوان مسئولان ستاد انتخابات کشور منصوب کرد.به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در احکام جداگانه‌ای مسئولین ستاد انتخابات کشور را منصوب کرد.

وزیر کشور در این احکام حسینعلی امیری قائم مقام وزیر در امور مجلس و هماهنگی استانها را با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی را با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته امنیتی و انتظامی ستاد انتخابات، جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع را با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات کشور، در امر برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.


همچنین وزیر کشور در این احکام سید سلمان سامانی رئیس مرکز مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی را با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی ستاد انتخابات، امیر شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات و محمد ابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حراست و استعلامات ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.

    
نامه ابتکار به وزیر کشور/ درخواست برخورد جدی با خاطیان سگ‌کشی در شیرازخبرگزاری فارس: نامه ابتکار به وزیر کشور/ درخواست برخورد جدی با خاطیان سگ‌کشی در شیراز

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای از وزیر کشور درخواست کرد تا دستورات لازم برای توقف فوری اقدامات غیر معمول و خارج از دستورالعمل مربوط به کنترل جمعیت سگ‌های رها شده و نیز برخورد قانونی با خاطیان را صادر کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، معصومه ابتکار در نامه‌ای خطاب به رحمانی فضلی خواستار اصلاح، به روز رسانی و اجرای کامل دستورالعمل مربوط به کنترل جمعیت سگ های رها شده که مسئولیت آن را دبیرخانه ستاد مرکزی کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان در حوزه معاونت امور عمرانی آن وزارت بر عهده دارد، شد.
در این نامه با اشاره به اخبار منتشره در مورد استفاده از سم و اسید برای معدوم کردن تعدادی سگ در استان فارس و جریحه دار شدن افکار و احساسات عمومی، بر آمادگی سازمان برای هرگونه همکاری در زمینه تدوین قانون، شیوه نامه و یا دستورالعمل لازم در زمینه رعایت حقوق حیوانات تاکید شده است.

متن کامل نامه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به وزیر کشور به این شرح است: 
 
 
جناب آقای دکتر رحمانی فضلی
وزیر محترم کشور
موضوع: کنترل جمعیت حیوانات رها شده
 سلام علیکم
      با احترام، به قرار مسموع تعدادی از سگ‌های رها شده در استان فارس با استفاده از سم و اسید به روشی غیرمعمول معدوم شده‌اند.
نظر به این که خبر مذکور سبب جریحه دار شدن افکار و احساسات عمومی گردیده و تجمعی گسترده از سوی حامیان حقوق حیوانات در تاریخ سی‌ام فروردین امسال در مقابل این سازمان توسط سازمان‌های مردم نهاد غیردولتی برگزار گردیده است و از طرف دیگر دبیرخانه ستاد مرکزی کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان در حوزه معاونت امور عمرانی آن وزارت قرار دارد و دستورالعمل نیز در سال 87 توسط دبیرخانه فوق الذکر ابلاغ شده است، ‌خواهشمند است مقرر فرمایید ضمنا این سازمان آماده هر گونه همکاری در زمینه تدوین قانون، شیوه نامه و یا هرگونه دستورالعمل در زمینه رعایت حقوق حیوانات می باشد.

    

دستورالعمل رهبری به نیروهای مسلح ؛ آمادگی‌ خود را افزایش دهید

فرمانده کل قوا خطاب به نیروهای مسلح گفتند: همه دستگاهها اعم از وزارت دفاع تا ارتش و سپاه باید آمادگی های نظامی و دفاعی خود را روز به روز افزایش دهند و این به منزله یک دستور العمل رسمی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان، کارکنان و خانواده های شهدای ارتش، نیروهای مسلح را به حفظ و تقویت بصیرت و جهت گیریهای دینی و انقلابی، و افزایش توان دفاعی و تسلیحاتی و آمادگی روحی توصیه موکد کردند و گفتند: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه تهدیدی برای منطقه و کشورهای همسایه نبوده و نخواهد بود اما در برابر هر گونه تعرضی کاملا مقتدرانه عمل خواهد کرد.

در این دیدار که همزمان با ایام گرامیداشت روز ارتش برگزار شد، فرمانده کل قوا با تبریک این روز، نامگذاری 29 فروردین را بعنوان روز ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از ابتکارات بزرگ امام راحل(ره) در اوائل پیروزی انقلاب در مقابل تلاش برخی جریانها برای از بین بردن ارتش، خواندند و افزودند: با هوشمندی امام بزرگوار(ره) ارتش، باقدرت و قوت باقی ماند و بعنوان یک مجموعه انقلابی، در عرصه های مختلف از جمله هشت سال دفاع مقدس، نقش ایفا کرد و برای کشور افتخار و حماسه آفرید.

رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه 29 فروردین به معنای ایستادن ارتش به پای انقلاب و در مسیر خدمت به هدفهای مردم است، خاطر نشان کردند: یکی از خصوصیات ارتش جمهوری اسلامی، پایبندی به تعهدات و موازین دینی است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به پایبند نبودن بسیاری از ارتش های جهان به قوانین بین المللی و موازین انسانی هنگام پیروزی یا شکست، افزودند: نمونه بارز این موضوع، رفتار قدرتهای جهانی و بویژه آمریکا است که هیچ اعتنایی به قوانین بین المللی و موازین انسانی نمی کنند و دست به هر جنایتی می زنند.

ایشان حوادث یمن، جنگ غزه و جنگ لبنان را نمونه هایی از پایبند نبودن به قوانین بین المللی برشمردند و تأکید کردند: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همواره پایبند به تعهدات و قوانین اسلامی هستند و هیچ گاه نه هنگام پیروزی طغیان می کنند و نه هنگام خطر، از ابزارها و روش های ممنوع استفاده می کنند.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: اینکه جمهوری اسلامی ایران تأکید کرده بدنبال سلاح هسته ای نمی رود، در همین چارچوب و بر اساس تقیدات دینی است.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به برخی تبلیغات و اتهامات مبنی بر دخالت ایران در مسائل کشورهای منطقه، خاطر نشان کردند: این اتهام زنی ها خلاف واقع است، زیرا ایران در مسائل کشورها دخالت نکرده و نخواهد کرد.

ایشان گفتند: ما از کسانی که به غیر نظامیان و زنان و کودکان حمله میکنند متنفر و بیزاریم و معتقدیم آنها از اسلام و وجدان انسانی بی خبرند، اما در مسائل کشورها دخالت نمی کنیم.

رهبر انقلاب اسلامی خصوصیت بارز پایبندی نیروهای مسلح ایران به مبانی اسلام و قوانین الهی را علت اصلی محبوبیت آنان در میان مردم دانستند و گفتند: خصوصیت دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، ارتقاء روزافزون آمادگی های دفاعی و تجهیزاتی و تسلیحاتی است که به پشتوانه آیه شریفه «و اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه» انجام می شود.

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه پیشرفتهای نظامی و دفاعی نیروهای مسلح، در میان پیشرفتهای برجسته علمی و فناوری کشور، نمونه و جزء برترینها است، خاطر نشان کردند: این پیشرفت ها و توانمندی ها در شرایط فشارها و تحریم های کم سابقه و کمبود منابع به دست آمده که کار بسیار فوق العاده ای است و باید همچنان پرشتاب ادامه یابد.

ایشان با اشاره به ناخرسندی بدخواهان ملت ایران از پیشرفتهای دفاعی نیروهای مسلح و تلاش برای جلوگیری از این روند، افزودند: بر همین اساس است که آنها بیشترین فشار تبلیغاتی خود را بر این موضوع بویژه پیشرفتها در عرصه های موشکی و پهپادها متمرکز کرده اند اما منطق صحیح عقلایی به پشتوانه آیه شریفه قرآن به ما میگوید که باید این مسیر را با قدرت ادامه دهیم.

رهبر انقلاب اسلامی به تهدیدهای وقیحانه آمریکایی ها اشاره کردند و گفتند: بعد از مدتی سکوتِ طرف مقابل، یکی از مقامات آنها اخیراً بار دیگر از گزینه های روی میز سخن گفته است. آنها از یک طرف اینگونه «لاف» می زنند و از طرف دیگر می گویند جمهوری اسلامی ایران باید پیشرفتهای دفاعی خود را متوقف کند که سخنی ابلهانه است.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه این سخنان ابلهانه را نخواهد پذیرفت و ملت ایران ثابت کرده است که اگر مورد تعرض قرار گیرد، کاملاً مقتدرانه از خود دفاع خواهد کرد و یکپارچه و همچون مشتی مستحکم در مقابل مهاجمِ غیر منطقی خواهد ایستاد.

فرمانده کل قوا خطاب به نیروهای مسلح گفتند: همه دستگاهها اعم از وزارت دفاع تا ارتش و سپاه باید آمادگی های نظامی و دفاعی و سازماندهی های رزمی و آمادگی های روحی خود را روز به روز افزایش دهند و این به منزله یک دستور العمل رسمی است.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه روحیه نیروهای مسلح کشور از جمله ارتش بسیار بالا است، خاطر نشان کردند: جمهوری اسلامی ایران با وجود ارتقای توان دفاعی و نظامی خود اما هیچگاه تهدیدی برای کشورهای منطقه و همسایه نخواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به افسانه سازی جعلی آمریکاییها و اروپاییها و برخی کشورهای دنباله رو آنها در خصوص تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای، و تهدید جلوه دادن جمهوری اسلامی، افزودند: امروز بزرگترین تهدید برای جهان و منطقه، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که بدون هیچ مهاری و بدون پایبندی به مبانی و موازین وجدانی و دینی در هر نقطه ای که لازم بدانند دخالت میکنند و کشتار به راه می اندازند.

ایشان حوادث تأسف آور یمن و حمایت آمریکا و غرب از متجاوز را نمونه ای از رفتار ناامن کننده دنیا برشمردند و خاطر نشان کردند: جمهوری اسلامی ایران، بر خلاف قدرتهای بی مهار، امنیت را بزرگترین نعمت الهی می داند و برای حفظ امنیت خود و دیگران، می ایستد و دفاع می کند.

رهبر انقلاب اسلامی در پایان تأکید کردند: حفظ امنیت کشور، مرزها و زندگی عمومی مردم از مهمترین وظایف مسئولان نظامی و انتظامی است.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، امیر سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش در سخنانی با گرامی‌داشت 29 فروردین روز «ارتش جمهوری اسلامی ایران» گفت: ارتش انقلابی و حزب‌اللهی جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل برای حراست از مرزهای مقدس ایران و حفظ منافع راهبردی کشور است.

سرلشکر صالحی تأکید کرد: ارتشیان بدون چشم‌داشتی به توافقات یا عدم توافقات در معادلات بین‌المللی، گزینه‌ای جز عزت نمی‌شناسند و آماده‌اند در هر شرایطی بار دیگر به خلق حماسه‌های جاودان بپردازند.

    
    
 امیر ولی پور از خطه نسیم شهراولین مدال اور طلا و قهرمان آسیا شد  

امیر ولی پور یکی از جوانان  برومند شهرستان بهارستان  بخش بوستان نیز از جمله نمایندگان تکواندوی کشورمان بود که توانستند با اقتدار با کسب 12 مدال طلا و 4 نقره عنوان قهرمانی نخستین دوره مسابقات تکواندو نونهالان آسیا را در دو بخش دختران و پسران از آن خود کردند.

به گزارش سايت فدراسيون تكواندو، اولين دوره مسابقات آسیایی رده سني نونهالان با حضور 127 تکواندوکار از 17 كشور برونئي، چين تايپه، هنگ كنگ، هند، ايران، قزاقستان، كره‌جنوبي، عربستان، لبنان، ماكائو، مغولستان، فلسطين، فيليپين، سنگاپور، امارات، ازبكستان و ويتنام ، از روز چهارشنبه (26 فروردین) به ميزباني چین تایپه و در سالن "دانشگاه تایپه" آغاز و امروز (پنجشنبه) به پايان رسيد و تيم ملي ايران در هر دو بخش دختران و پسران بر سكوي قهرماني ايستاد.

اما این پایان افتخارآفرینی ایران نبود و در شیاپچانگ چین تایپه؛ تکواندوی آسیا باز هم مقهور توان تکنیکی و تاکتیکی ایران شد و پسران شایسته کشورمان با كسب 5 مدال طلا و 3 نقره و 72 امتياز، به عنوان قهرمان مطلق این دوره از مسابقات معرفی شدند. تيم کره جنوبی نيز با 48 امتياز و كسب 3 مدال طلا و 2 نقره بعنوان نایب قهرمان دست یافتند و قزاقستان با یک مدال نقره، 8 برنز و 31 امتياز به عنوان سومي رسيد.

 بر پایه همین گزاری امیر ولی پور از خطه قهرمان پرور نسیم شهر از توابع شهرستان بهارستان  توانست با شکست رقبای سرسخت خود مدال طلا را از ان خود کند و نام ایران و ایرانی بودن را در قلب  اسیا به اهتزاز در بیاورد

مدال طلا این دوره از مسابقات به ترتیب امیر ولی پور (وزن 33- كيلوگرم)حامد اصغری (وزن 45- كيلوگرم)مجتبی پاسار (وزن 53- كيلوگرم)عرفان مرادی (وزن 57- كيلوگرم)محمد خانی (وزن 65- كيلوگرم) می باشند .

 دفتر خبرگزاری شهرستان بهارستان این پیروزی غرور آفرین را به ملت ایران و مردم شهرستان بهارستان بویژه اقای ولی پور تبریک عر ض می نماید

    
فرماندار شهرستان رباط کریم تصریح کرد: انتخابات عرصه ای برای نمایش اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و ملت حماسه آفرین ایران است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم ،علی بیگی فرماندار رباط کریم انتخابات را فرصتی ارزشمند برای تثبیت ارزشهای انقلاب وشعار استقلال،آزادی وجمهوری اسلامی وتجدید بیعت با امام راحل (ره)وشهیدان ورهبر معظم انقلاب دانست. 

بیگی افزود:حضور میلیونی مردم در انتخابات نشانه همدلی و همزبانی مردم است که حماسه می آفرینند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رباط کریم اظهار داشت:برای دست اندرکاران اجرای انتخابات هیچ تفاوتی ندارد که چه فردی از میان نامزد ها تأئید صلاحیت شده شورای نگهبان با رای مردم به عنوان نماینده مردم در مجلس دهم انتخاب می شود،گفت:مجریان انتخابات بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و براساس مر قانون تنها به دنبال انجام تکلیف و برگزاری پر شور وقانونمند انتخابات هستند و نباید به سود ویا ضرر هیچ طرفی گام بردارند.

    
حجت الاسلام احمد محسن زاده از آیت الله شیخ محسن قمی درخواست کرد شرایطی برای دیدار مردم شهرستان بهارستان با مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فراهم گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، حجت الاسلام محسن زاده گفت:بعد از حکومت ائمه اطهار هیچ حکومتی به غیر از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران،بر اساس احکام اسلام حقیقی و فقه اسلامی نبوده است.و در تاریخ هیچ کشوری این چنین مانند ایران اسلامی از گزند خطرات ،در امان نبوده است.

به شرق و غرب کشور نگاه نکنید که چه وضیعتی در کشور های همسایه حاکم است.قطعا امنیت موجود در کشور از برکت نظام جمهوری اسلامی است.

وی که در حضور آیت الله شیخ محسن قمی ،نماینده شورای خبرگان رهبری،سخن می گفت ،نقش مردم بهارستان در دفاع از انقلاب ونظام را یاد آور شد و افزود:بهارستان دارای مردمی ولایت مدار و عاشورایی است.این مردم همواره در انتخابات و راهپیمایی ها حماسی و پرشور شرکت کرده اند و همواره مدافع نظام بودند.

امام جمعه بخش بوستان در ادامه با ذکر درخواست ها و کمبود های شهرستان بهارستان از آیت الله قمی درخواست کرد پیام مردم بهارستان را به مقام معظم رهبری تقدیم نماید.

    
منشور کاری سال 1394به دستگاه های اجرایی شهرستان بهارستان ابلاغ شد / تأکید سلیمان پور بر بسترسازی برای
حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات با حفظ بی طرفی و صیانت از آرای مردم
منشور کاری شهرستان بهارستان در سال جاری توسط فرماندار به کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، در این ابلاغیه آمده است: در راستای تداوم و استمرار خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان و با عنایت به نامگذاری سال جاری به عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی رهبر معظم انقلاب و راهبردهای اعلام شده از سوی جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور مبنی بر رونق پایدار، افزایش صادرات غیر نفتی و ایجاد فرصتهای جدید شغلی و سایر برنامه ها و خط مشی های دولت تدبیر و امید ادارات و دستگاه های اجرایی ضمن توجه جدی به وظایف سازمانی و حسن انجام ماموریت ها و وظایف جاری باید موارد ابلاغی را سرلوحه کاری خود قرار دهند.

توجه به شهروندان و رعایت دقیق منشور حقوق شهروندی دولت با پرهیز از شعارزدگی یکی از موارد مورد تاکید در این منشور است.

فرماندار بهارستان در این ابلاغیه ، اتخاذ راهکارهای مناسب جهت پیاده کردن ارزش های اجتماعی، فرهنگی و مذهبی را به عنوان قواعد زندگی مشترک و مسالمت آمیز در جامعه از دیگر بندهای منشور کاری این شهرستان ذکر کرده است.

بیژن سلیمان پور ، احترام به تنوع قومی، فرهنگی و مذهبی، اعتلای معرفت دینی و توسعه فرهنگ قرآنی و تقویت فرهنگ مدیریت جهادی را از جمله مسایل مطرح شده در این منشور عنوان و بیان داشت: در این منشور، تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و توجه جدی به مسایل و دغدغه های آنان سرلوحه اقدامات و برنامه های دستگاه های اجرایی و دولتی است.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران برای توسعه شهرستان تصریح کرده است: رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاری بخش خصوصی و اتخاذ سیاست های تشویقی و تسهیلی و ایجاد زمینه فعالیت سرمایه گذاران در اجرای طرح ها باید مدنظر همه مسوولان شهرستان قرار گیرد.

سلیمان پور توجه به اصل صرفه جویی، اهتمام برای کاهش مصرف آب در ادارات، برنامه ریزی برای فرهنگ سازی و تلاش برای حفاظت از محیط زیست، حمایت از روحیه نوآوری، تکریم ارباب رجوع، توسعه بخشهای صنعتی و کشاورزی را در این منشور کاری مورد توجه قرار داده است.

فرماندار بهارستان با تاکید بر اطلاع رسانی شفاف و صحیح از عملکرد سازمانی و لزوم تعامل مناسب و سازنده با رسانه ها، مطبوعات و تقویت مجاری ارتباطی دو سویه با مردم خاطرنشان کرد: ادارات شهرستان برمبنای این منشور باید در این زمینه تلاش کنند.

سلیمان پور بستر سازی برای حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با پرهیز از هر گونه جانبداری از اشخاص و گروهها و حفظ بیطرفی و صیانت از آرای مردم را از دیگر مسائل مطرح شده در این منشور ذکر نموده است.

وی در پایان خاطرنشان کرده است: منشور کاری ادارات شهرستان بهارستان متناسب با سیاست‌های عمومی و اهداف کلان دولت تدبیر و امید تدوین شده و انتظار می‌رود مسئولین در عملکرد سال جاری در اجرای موارد ابلاغی اهتمام جدی داشته باشند.

    

برپایی نمایشگاه همدلی و همزبانی در شهرستان بهارستان/ تأکید سلیمان پور بر توجه جدی مسئولین ادارات بهارستان در تحکیم روابط و تعاملات بین دولت و ملت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، به مناسبت نامگذاری سال 1394 به «دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی» نمایشگاهی به منظور تبیین شعار سال و با تلاش فرمانداری شهرستان بهارستان به مدت چهار روز در محل سالن آتش نشانی شهرداری گلستان برگزار شد و مورد بازدید مسئولین ادارات و عموم شهروندان قرار گرفت.

در این نمایشگاه گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب و ریاست محترم جمهور در خصوص شعار سال و تصاویری از همدلی و همزبانی مسئولین و ملت بویژه مقام معظم رهبری، رؤسای قوای سه گانه، دولتمردان دولت تدبیر و امید و استاندار تهران در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

سلیمان پور فرماندار بهارستان در بازدید از این نمایشگاه با تأکید بر تلاش، اهتمام و توجه جدی مسئولین ادارات شهرستان بهارستان در تحکیم روابط و تعاملات بین دولت و ملت اظهار داشت: رؤسای دستگاه های اجرایی با ارج نهادن به همراهی های مردم با دولت در ایجاد بسترهای مناسب جهت گسترش فرهنگ همدلی و همزبانی در میان آحاد مردم و مسئولین تلاش کنند.

    

بهارستان-طی مراسمی از سوی فرماندار شهرستان بهارستان مراسم تجلیل از حسن رحیمی مدال آور طلای مسابقات کشتی آزاد جهانی2015آمریکا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما ،در این مراسم ابتدا فرماندار شهرستان بهارستان پیروزی غرورآفرین اعضای تیم ملی کشتی آزاد کشورمان به ویژه حسن رحیمی دارنده مدال طلای این دوره از مسابقات از شهرستان بهارستان را تبریک گفت و اظهارداشت:باتوجه به حساسیت ویژه ای که در این دوره از مسابقات جهانی به لحاظ میزبانی کشو آمریکا وجود داشت ،اعضای تیم ملی کشتی آزاد کشورمان تواستند با اقتدار پرچم سه رنگ کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.

نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی نیز این پیروزی بزرگ را به ملت ایران و مردم شهرستان بهارستان تبریک گفت و تصریح کرد:رحیمی ازخطه قهرمان پرور بهارستان توانست با تلاس های بی وفقه خود و عنایت خداوند باریتعالی نام ایران اسلامی را به اوج بالندگی برساند.

ابراهیم نکو اظهار داشت:به رغم اینکه این پیروزی غرورآفرین همزمان با نتایج نهایی گروه1+5 بود،اعضای تیم ملی کشتی آزاد کشورمان توانستند عزت و اقتدار ایران را در آن گروه متذکر شوند.

امام جمعه شهرگلستان نیز ضمن توصیف روحیات قهرمانی در شریعت اسلام این پیروزی بزرگ را به ملت ایران به خصوص مردم شریف شهرستان بهارستان تبریک گفت.

ریاست شورای شهر گلستان نیز طی سخنانی این پیروزی بزرگ  را به ملت و مردم بهارستان  تبریک گفت و اظهار داشت : شورای شهر و شهرداری گلستان به منظور قدردانی از این قهرمان گلستانی هدایای ویژه ای را تقدیم می کند

اردویی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان نیز طی سخنانی به گوشه ای از تلاش های این قهرمان نامی کشورمان پرداخت و گفت : در شهرستان ما قهرمانان متعددی در رشته ورزش مختلف داریم و این گویای ظرفیت بالای شهرستان می باشد

در پایان نیز حسن رحیمی به چگونگی  این  دوره از مسابفات جهانی پرداخت و از مسوولین شهرستان به همین مناست  قدردانی  کرد

در این مراسم ضمن اهدای هدایای ارزشمند از سوی اکثر ادارات  فلکه اول شهر گلستان  ویکی از خیابانهای اصلی نسیم شهر بنام این قهرمان جهانی کشورمان ساکن در بهارستان مزین می شود