X
تبلیغات
 

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما کاربران عزیز که در طول یکسال ما را همراهی کردید مسئلت مینماییم

اصعری نماینده و خبرنگار روزنامه های سراسر و خبرگزاری در شهرستانهای رباط کریم و بهارستان

    
فرماندار بهارستان در پیام نوروزی با قدردانی از تلاش مسئولین در خدمت به مردم شهرستان، نوروز باستانی را حلقه پیوند بین دین، فرهنگ و تمدن غنی ایرانی و الگویی از همدلی و مهربانی ایرانیان دانست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، بیژن سلیمان پور در آستانه سال نو در پیام نوروزی حلول سال 1394 شمسی و فرا رسیدن بهار حزن انگیز فاطمی که با هجرت غریبانه و مظلومانه معیار فضایل، اسوه سرآمدان عصمت، ستاره نیلی اهل بیت (علیهم السلام)، حضرت زهرا(سلام الله علیها) مصادف گردیده است، را گرامی داشت.

متن کامل پیام نوروزی سال 1394 فرماندار شهرستان بهارستان به شرح ذیل است:

سال نو؛ رستاخیز طبیعت، فصل رویش و جلوه گاه اراده الهی در بازآفرینش جهان هستی در حالی فرا می رسد که شمیم دل انگیز یاس ها و نسترن‌های بهاری به عطر حزن انگیز فاطمی عجین گشته و آغازین روزهای سال جدید با ایام هجرت غریبانه و مظلومانه معیار فضایل، اسوه سرآمدان عصمت ، ستاره نیلی اهل  بیت (علیهم السلام)؛ حضرت زهرا (سلام الله علیها)  مصادف گردیده است.

نوروز باستانی، حلقه ی پیوند بین دین، فرهنگ و تمدن غنی ایرانی و الگویی از همدلی و مهربانی ایرانیان در فراز و فرودهای زمانه است، که در این ایام خجسته، شادابی، نشاط، محبت و اُلفت را به یکدیگر هدیه  می دهند و زنگار کدورت ها  را از قلب رئوف و مهر گستر خود می زدایند.

به شکرانه سالی که گذشت و توفیقات ارزشمندی که در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی با وحدت و همراهی ملت بزرگ ایران در پرتو الطاف الهی و در سایه هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و تدابیر خردورزانه دولت امید و اعتدال نصیب کشور عزیزمان شد، جَبهه سپاس بر درگاه حضرتش می سائیم و یا مقلب القلوب گویان به ستایش آن جمیل یکتا می پردازیم.

حلول سال یک هزار و سیصد و نود و چهار شمسی را به تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم سال پیش رو، سالی سراسر سربلندی؛ موفقیت و توأم با امید و زندگی بهتر برای همه ایرانیان باشد.

    

 رباط  کریم خبرگزاری ایران انلاین /مهندس مسعود مختاری شهردار رباط کریم با  صدور اطلاعیه ای  فرا رسیدن سال 94 را به تمامی مسئولین و مردم شهرستان باط کریم تبریک گفت ...

متن اطلاعیه شهردار رباط کریم بدین شرح است

"هو الجمیل و یحب الجمال " به نام دوستدار زیباییها خداوند بزرگ را شاکریم که ما را توفیق دوباره عنایت فرمود تا درگذر ایام، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم . ضمن تسلیت ایام فاطمیه،بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعی می باشد را به شما و همه شهروندان عزیز و فهیم شهر تاریخی رباط کریم که با مشارکت و همراهی همه جانبه موجب سربلندی خدمتگزاران خود در مجموعه مدیریت شهری شدید تبریک و تهنیت عرض می نمایم و به پاس این حمیت و احساس مسئولیت مراتب حق شناسی خود و همکارانم را اعلام می دارم

 . از خداوند رحمان عاجزانه استدعا دارم سال جدید را سال توفیق عبادت، کار و تلاش و خدمت به همشهریان عزیز مقدر فرماید. انشاء ا... موفق و سربلند باشید

    

رئیس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی شهر گلستان با مهندس شیری رئیس سازمان نظام مهندسی شهرستان بهارستان دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی شهرداری گلستان؛ دیدار مهندس جهان تاب رئیس کمسیون عمرانی شورای اسلامی شهر گلستان با مهندس شیری رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان بهارستان، به منظور ارتباط همه جانبه شهرداری و شورای اسلامی شهر با این سازمان با هدف بهبود و بهتر شدن وضعیت خدمات دهی به شهروندان بهارستانی صورت گرفت.
مهندس جهانتاب در این دیدار گفت: موضوع يكپارچه‎ سازي اجراي قوانين در جهت خدمت‎رساني بهتر به مردم مورد نظر ماست كه در يك فضاي كاري مطلوب صورت پذیرد.
وی ادامه داد: اميدواريم نه تنها مفهومي كه از شهر اسلامي داريم در شهر گلستان به خوبي پياده شود، بلكه بسياري از آموزه‎هاي ديني در حوزه مديريت شهري و خدمت‎رساني به مردم مي‎تواند نمود داشته باشد.
مهندس شیری ضمن عرض خوش آمد به مهندس جهان تاب اظهار داشت: خدمت به مردم موجب مباهات و بالندگي در عرصه شهر و شهروندي است و ما بايد از اين موهبت در جهت رفع مشكلات مردم شریف شهرستان بهارستان استفاده كنيم.

    

بهارستان / اصغری ایران انلاین - سالی که گذشت شهردار صالحیه توانست با  تلاش های بی وقفه خویش کارنامه قابل قبولی را کسب نماید که همین امر موجب رضایت مندی مردم شهر صالحیه را در پی داشت .

مهندس محمد دهقان نیری در گفتگو با خبرنگار ما  با قدردانی از اهم اقدامات شهرداری  در طی یکسال اخیر اظهار داشت :  امروز شهرصالحیه با داشتن مدیری توانمند یک روند پر شتابی را  در حوزه عمرانی و خدماتی در پیش گرفته که  در اینده نزدیک شاهد یه تحول عظیمی در این شهر خواهیم بود .

وی اجرای طرح عظیم بازگشایی انتهای سی متری را  مهم خواند و افزود : با اتمام پروژه  کمربندی ،شهرو اتصال آن به چندین مسیر مواصلاتی به شهرستانهای  همجوار خود می تواند به رونق اقتصادی منطقه  نیز تاثیر بسزایی را داشته باشد

عضو شورای شهر  با اشاره به اینکه مديريت‌ شهري‌ به‌عنوان‌ چارچوب‌ سازماني‌ توسعه‌ شهر به‌ سياستها، برنامه‌ها و طرحها و عملياتي‌ اطلاق‌ مي‌شود گفت: خوشبختانه در دوره چهارم شورای شهر این نهاد مردمی برای هر اقدامی که در چهار چوب شرح وظایف بر عهده  پارلمان محلی واگذارشده  بود بطور تخصصی  در دستور  کار خود قرار می دهد که خروجی  همین اقدام موجب رشد وشکوفایی شهر گردید .

وی ادامه داد :   شورای شهر صالحیه  حتی در انتخاب فردی برای بدست گرفتن سکانداری مدیریت شهری  با  در نظر گرفتن  رشد جمعيت‌ با دسترسي‌ به‌ زيرساختهاي‌ اساسي‌ مسکن‌ و اشتغال‌  وارد مذاکره با گزینه های مد نظر شد .

منتخب مردم صالحیه در شورای شهر اذعان داشت : انتخاب قربانی  به عنوان یک مدیر توانمد  در حوزه شهر حاصل تفکر خرد جمعی بود که امروز توانسته به اعتماد مردم  با افتخار پاسخ بدهد .

دهقان همچنین کارآيي‌ مديريت‌ شهري‌ که وابستگي‌ مشخصي‌ به‌ عوامل‌ زمينه‌اي‌ از قبيل‌ ثبات‌ سياسي، يکپارچگي‌ اجتماعي‌ و رونق‌ اقتصادي‌ و نيز عوامل‌ ديگري‌ از قبيل‌ مهارت‌ و انگيزه‌هاي‌ اين‌ سياستها  انتخاب کرد .تصریح کرد:همین پارامتر های تعریف شده و تخصصی که مد نظر منتخبین مردم شریف منطقه در نهاد شورای شهر بود که  توانست  زمینه ساز حضور یک مدیر  توانمند که منجر به رشد پرشتاب شهر صالحیه در حوزه های مختلف شود را  مهیا نماید .

عضو شورای شهر صالحیه همچنین دستيابي به توسعه‌ همه‌ جانبه‌ و پايدار شهري  را در گرو اعتماد سازی و صداقت با شهروندان خواند و اذعان داشت :به رغم اینکه همه تلاش ها و اقدامات در راستای رضایت مندی مردم از عملکرد خادمین خود در هر پست و مسئولیتی می باشند که انصافا شهردار صالحیه این اصل  مهم  تکریم ارباب رجوع و توجه به  مطالبات قانونی  را از اولویت های مهم خود تعریف کرده است .

مهندس دهقان  اعتماد سازی شهروندان از عملکرد و تلاش های یک مجموعه شهری را مهم خواند وتصریح  کرد : قاعدتا بدون مشارکت شهروندان  یک مدیر به تنهایی نمی تواند  به اون اهداف از پیش تعیین شده خود برسد ولی این روند هم اکنون در صالحیه بسیار چشمگیر بوده  است .

وی اظهار داشت : امروز خوشبختانه اعتماد اجتماعی شهروندان رابطه مثبت و قابل قبولی با میزان رضایتمندی آنها از عملکرد شهرداری  را نشان می دهد  و همین عامل با عث یک روند روبه رشدی را به همراه داشته باشد .

 دهقان نیری   همچنین در ادامه  تحولات اساسی  را  در شهر صالیه  نوید بخش خواند وگفت : شهرداری  صالحیه با این اقدامات وسیع خود در  طی 93   می تواند در اینده نه چندان دور افق روشنی را برای شهر و شهروندان فهیم منطقه    ترسیم خواهد کرد .

 عضو شورای شهر در پایان با قدردانی از  مهندس قربانی شهردار این شهر  فرا رسیدن سال نو را به تمامی مسئولین  اجرایی وتظارتی استان تهران و شهرستان  بهارستان بویژه مردم فهیم و قدر شناس صالحیه تبریک گفت

 

    

مرگ جوان ۲۵ ساله  نسیم شهری در شب چهارشنبه سوریچهارشنبه سوری

جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از مرگ جوان ۲۵ ساله در پی انفجار مواجه محترقه خبر داد.

سرهنگ افضل گلزاری در گفتگوبا خبرنگار مهر با اعلام آخرین اخبار چهارشنبه آخر سال در محدوده غرب استان تهران با ابراز تاسف از مرگ جوان ۲۵ ساله ای که بر اساس انفجار مواجه محترقه دست ساز جان خود را از دست داده است افزود: خوشبختانه امسال نسبت به سال گذشته غرب استان تهران جو آرامی دارد.

وی درباره جزئیات حادثه انفجار گفت: عصر امروز جوان ۲۵ ساله ای که به گفته شاهدان عینی ماجرا در حال ساخت نارنجک دستی در حیاط منزل مسکونی اش بود به دلیل انفجار مواد محترقه مصدوم و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد اما با توجه به شدت جراحات وارده و سوختگی شدید متاسفانه قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد.

گلزاری گفت: این حادثه در محدوده شهرستان نسیم شهر به وقوع پیوست.

وی در پایان با اعلام اینکه تمامی نیروهای پلیس در سطح شهرستان های غرب استان تهران در آماده باش کامل بسر می برند افزود: تاکنون به غیر از گزارش مرگ این جوان اتفاق قابل توجهی در سطح شهرستان رخ نداده است.

    
  حالا که توفیق نجات جان مردم نصیب شما شده قدر این نعمت را بدانید

شهردار رباط کریم در روزهای پایانی سال با حضور در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ضمن بازدید از قسمت های مختلف سازمان در جریان کامل امور قرار گرفت . به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم ؛ مختاری در این بازدید ضمن تقدیر از آمادگی کامل سازمان و حضور به موقع در عملیاتهای امداد و نجات خطاب به پرسنل این سازمان گفت : عملکرد شما در طول سال 93و خصوصا آمادگی کامل شما در مراسم چهار شنبه آخرسال قابل قبول است و مطمئنا رضایت شهروندان محترم را به دنبال خواهد داشت . شهردار رباط کریم با اشاره به اختصاص تجهیز ات لازم در سال 94 و تکمیل نیروهای کارآمد در سازمان ادامه داد : دو میلیارد تومان در بوجه سال جدید جهت خرید خودروهای آتش نشانی و تجهیزات لازم در نظر گرفته ایم که انشاء ا... عملی خواهیم کرد .وی ادامه داد : ما وظیفه داریم در قبال عوارضی که دریافت می کنیم در خدمت مردم باشیم و احساس آرامش مردم به فعالیت های ما در امداد رسانی به موقع بستگی دارد و باید با عملکرد مثبت خود این را به مردم ثابت کنیم.شهردار رباط کریم همچنین به تکمیل نیروهای امین و کارآمد در سازمان اشاره و عنوان داشت : شماها امین مال و جان مردم هستید پس باید خالصانه به مردم خدمت کنید تا مردم نیز به شما اعتماد کنند و شما را امین خود بدانند .مختاری در پایان گفت : حالا که توفیق نجات جان مردم نصیب شما شده قدر این شغل خود را بدانید و با جان و دل برای مردم کارکنید چرا که رضایت خداوند در آن خواهد بود . وی در پایان سال نور را به پرسنل آتشنشانی تبریک گفت و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

    
    

مهندس شیری رئیس نظام مهندسی بهارستان شد

نشست مشترک فرماندار، نماینده و اعضای نظام مهندسی شهرستان بهارستان با رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، بیژن سلیمان پور در این جلسه با تأکید بر رعایت اصول و ضوابط شهرسازی و استحکام بنا در ساخت و سازها اظهار داشت: با توجه به چالش های پیش رو استفاده از ظرفیت های نظام مهندسی در مدیریت شهری راهگشاست.

فرماندار بهارستان با اشاره به اثربخشی و جایگاه نظام مهندسی در بهبود کیفی و رعایت استاندارد در  ساخت و سازها ادامه داد: باید به طور عادلانه از صلاحیت، توانایی و پتانسیل علمی و فنی مهندسان بومی در ساختِ شهرستانی آباد، زیبا و بدور از تخلفات استفاده شود.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و ویژگی های خاص شهرستان، بهارستان را شهرستانی مهاجرپذیر و پذیرای اقوام گوناگون دانست و افزود: رسیدگی به مشکلات مردم سرلوحه کار دولت تدبیر و امید است و مجموعة کانون مهندسین و مسئولین می‌بایست تمام تلاش خود را در راستای رسیدگی به مشکلات شهروندان، تأمین نیازها، فراهم کردن زیرساخت و خدمات موردنیاز شهروندان قرار دهند.

فرماندار بهارستان بر لزوم توجه به سبک زندگی اسلامی، معماری کهن و ایرانی ـ اسلامی در احداث ساختمان ها تاکید کرد و افزود: توجه به ساختارها و نیازهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی هر شهر از مهمترین وظایف معماران و مهندسین است که متاسفانه با توجه به محدودیت ها و شرایط خاص، هم اکنون به آن توجه نمی شود.
در ادامه این جلسه همچنین مهندس شیری  یکی از مهندسین با تجریه شهرستان ریاست این تشکیلات مهندسی را بر عهده گرفت

    
تخصیص اعتبار 14 میلیارد ریالی برای تکمیل زمین چمن مصنوعی استادیوم شهدای رباط کریم محقق شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، علی بیگی فرماندار رباط کریم با  نگاهی ویژه به ورزش منطقه، اظهار داشت:کمبود های بسیاری در سرانه های ورزشی شهرستان وجود دارد که این مساله به یکی از مهمترین دغدغه های فرمانداری تبدیل شده است.

فرماندار رباط کریم گفت: استادیوم ورزشی شهدای رباط کریم و تکمیل زمین چمن مصنوعی از اولیتهایی بود که توانستیم طی جلسات متعدد با مسئولین استانی وشهرستانی بودجه ای با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال برای تکمیل زمین چمن مصنوعی استادیوم شهدای رباط کریم اختصاص دهیم تا در سال آینده به مرحله بهره برداری برسد.

این مسئول با اشاره به زیر ساخت های ورزشی نصیر شهر تصریح کرد: با همت مسئولین شهری تا حدودی این زیر ساخت ها فراهم شده است و بدنبال آن هستیم تا بتوان در آینده امکانات بیشتری برای نصیر شهر فراهم شود که در این زمینه شهردار و شورای اسلامی نصیر شهر قول مساعد دادند در صورت توافق فی مابین شهرداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان، سند زمین با کاربری ورزشی در نصیر شهر را به شهرداری واگذارد تا شهرداری مطالعات و طراحی استادیوم 35 هزار نفری را شروع کند.

    
خبرگزاری فارس: ترافیک سنگین جاده‌های استان تهران در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه/ چارتر کردن پروازها برای عید ممنوع شد
ترافیک سنگین جاده‌های استان تهران در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه/ چارتر کردن پروازها برای عید ممنوع شد

رئیس ستاد سفر استان تهران با بیان اینکه روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه پیش‌رو جاده‌های استان ترافیک سنگینی خواهند داشت از اجرای طرح جهادی نوروز ۹۴ خبر داد و گفت:‌ طبق دستور وزیر راه و شهرسازی چارتر کردن هرگونه پرواز برای ایام نوروز ممنوع شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، فریبرز واحدی بعدازظهر امروز در نشست خبری سفرهای نوروزی استان تهران اظهار داشت: در رزمایش بزرگ ترافیکی کشور 500 هزار نفر فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه طرح نوروزی سال 94 از 25 اسفند امسال آغاز شده و تا 15 فروردین 94 ادامه دارد، گفت: از امروز همه ارگان‌های دست‌اندرکار جاده آماده خدمت به مسافران نوروزی شده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود، با توجه به پیوستگی تعطیلات میزان سفرهای نوروزی در استان تهران 8 تا 10 درصد افزایش یابد.

وی با بیان اینکه خروجی‌های استان تهران در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه شاهد ترافیک سنگینی خواهد بود، بیان کرد: امسال طرح جهادی نوروزی 94 را پیاده کردیم و همه امکانات در این طرح پیش‌بینی شده است.

واحدی گفت: اصلاح حفاظ جاده‌ها، نصب علائم ایمنی و تجهیزات، درزگیری و روکش جاده‌ها و افزایش نظارت تصویری از فعالیت‌های انجام شده برای آماده‌سازی جاده‌های استان تهران در نوروز است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران یادآور شد: بلافاصله بعد از طرح زمستانی راهداری به طرح نوروزی رسیدیم؛ هزار نفر از راهداران استان تهران در جاده‌های این استان استقرار دارند.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز امسال در جاده‌های استان تهران شاهد بارش نزولات جوی خواهیم بود، افزود: افزایش رضایت کاربران جاده و افزایش ایمنی از هدف‌گذاری‌های تسهیل سفرهای نوروزی است.

واحدی با بیان اینکه میزان سوانح رانندگی استان تهران و تلفات حاصل از آن تا 17 درصد در نوروز 93 کاهش یافت، گفت: تیم‌های امدادی در جاده‌های استان تهران مستقر هستند؛ استان تهران مبدأ سفر است و جاده‌های استان در روزهای ابتدایی طرح نوروزی و روزهای پایانی شاهد ترافیک سنگین خواهد بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: همچنین در راستای تسهیل سفر در همه مدل‌های حمل‌ونقلی هماهنگی با فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد و ایستگاه راه‌آهن تهران انجام شده تا روان‌سازی تردد عملیاتی شود.

رئیس ستاد سفر استان تهران با بیان اینکه به ایرلاین‌ها ابلاغ شده پروازهای چارتری را در این ایام حذف کنند، گفت: با افزایش قیمت بلیت هواپیما در ایام نوروز برخورد جدی خواهد شد.

واحدی از افزایش ظرفیت قطارها برای ایام نوروز خبر داد و گفت: طی هماهنگی‌ با پایان‌های مسافری چهارگانه تهران اتوبوس‌ها برای جابه‌جایی مسافران در آمادگی کامل هستند.

رئیس ستاد سفر استان تهران تأکید کرد: براساس دستور وزیر راه و شهرسازی پروازهای چارتر در ایام نوروز ممنوع اعلام شده است و هواپیماها باید در خدمت مسافران باشند.

    
    
دیدار مسئولین بهارستان با خانواده های شهدا
بهارستان - ایران اُنا: مسئولین  شهرستان بهارستان در استانه سال نو و  روز بزرگداشت شهدا در یک اقدام ارزشمند بطورگروهی  با خانواده های  معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش ایران اُنا از بهارستان، این دیدار که حضرت حجت السلام والمسلمین صفایی امام جمعه بخش گلستان، دکتر سلیمان پور فرماندار شهرستان بهارستان، مهندس نعمت زاده شهردار، لطفی رئیس و هزارخانی بخشدار شهر گلستان  حضور داشتند شهدا را  یک میرات ارزشمند و جاودان  توصیف کردند .

شهردار گلستان در این دیدار گفت :  دیدار با خانواده معظم شهدا زنده کننده یادو خاطره انان در عرصه دفاع از سرزمین مقدس  کشورمان  می باشد که این حضور می تواند خود  تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند و مقدس انان باشد .

نعمت زاده  همچنین اظهار داشت :  خانواده‌های معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمند نظام هستند که خدمت به آنان توفیق الهی است و امید می‌رود مسئولان خادمان خوبی برای مردم شهیدپرور باشند.

وی تاکید کرد: اکنون عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران، مرهون رشادت‌های جانبازان و شهدای گرانقدر انقلاب بوده که باید همواره به آنان ارج نهاده شود.

لطفی رئیس شورای اسلامی شهر گلستان نیز  با بیان اینکه اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب آرمان شهدا بود، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری به مردم، نیازمند دعای خیر خانواده‌های شهدا هستند و قطعا با حضور در کنار این بزرگواران، انرژی و روحیه مضاعف می‌گیرند.

لطفی با اشاره به اینکه خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و امنیت امروز کشور ناشی از ایثارگری و گذشت این عزیزان است، ادامه داد: خانواده شهدا به خصوص پدران و مادران شهدا چشم و چراغ این انقلاب هستند و ما هر چه داریم به برکت خون پاک شهدا است.

مسئولین شهرستان بهارستان و شهر گلستان در ادامه همچنین با حضور در   گلزار شهدای گمنام و  قرائت زیارت  بر مزار شهدا  یاد و خاطره انان را گرامی داشتند