X
تبلیغات
 

    
    
    
    

  در حاشیه برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان و افتتاح پروژه های عمرانی ، چاووشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری ضمن بازدید از پروژه های شهرداری از عملکرد شهردار ابراز رضایت کرد.به گزارش  خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی شهرداری: جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان با حضور چاووشی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در فرمانداری این شهرستان برگزار شد و همزمان با این مراسم چندین پروژه عمرانی نیز افتتاح شد.
    

عضو شورای اسلامی شهر گلستان بر  ایجاد درآمدهای پایدار  شهرداری به منظور اجرای  پروژه های عمرانی  و خدماتی تاکید کرد

به گزارش  خبرنگار ما و به نقل از روابط عمومی شهرداری؛ حسین قاسم زاده عضور شورای اسلامی شهر گلستان، راهکارها و برنامه های شورای اسلامی شهر را برای کاهش مشکلات فعلی شهر اعلام کرد.

    
بهارستان - خبرگزاری مهر: همایش بزرگ تجلیل از مقام شامخ مداحان و پیر غلامان شهرستانهای بهارستان و رباط کریم در مسجد امام رضا(ع) شهر گلستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر دیروز همایش تجلیل از پیرغلامان شهرستانهای رباط کریم و بهارستان با حضور رئیس کانون مداحان کشور، نماینده مجلس و امام جمعه برگزار شد.

در این مراسم نماینده مردم شهرستانهای رباط کریم و بهارستان در جمع صدها نفر از مداحان و پیرغلامان اظهار داشت: پیرغلامان و مداحین مدال پرافتخار حسینی بودن را برگردن خود انداختند و اجر معنوی آن قابل بیان نیست

    
    
موج نگرانی ها از وضعیت 5 سرباز ربوده شده ایرانی، از خانه خانواده ‌های این سربازان، به کشور و سپس از طریق شبکه های اجتماعی به دنیا سرایت کرده است. وزارت کشور اعلام کرده است با توجه به اطلاعاتی که داریم این سربازان به پاکستان منتقل شده اند."

    

غرب استان تهران - خبرگزاری مهر: نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی به منظور رفع مشکلات اساسی این شهرستانها، با سه وزیر دولت یازدهم دیدار کرد و خواستار اهتمام ویژه آنها به شهرهای حاشیه پایتخت شد.
به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز نماینده مردم شهرستانهای رباط کریم و بهارستان طی دیدارهای جداگانه ای با وزرای راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد
    
امنیت و آسابش امروز جامعه  را شهدا با جانفشانی خود برای ما به ارزانی داشته  است
اولویت اصلی شهردار گلستان
ایران اُنا: تجلیل از مقام شامخ شهیدان، دیدار و دلجویی با خانواده های معزز شهدا به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرستان بهارستان از برنامه های شهرداری گلستان است.

شهردار شهر گلستان از توابع شهرستان بهارستان گفت : یکی از اولویت برنامه های شهرداری ارائه خدمات ارزنده به قشر معظم خانواده های شهدا و ایثارگران عزیز می باشد.

    

ایران اُنا: فرمانده سپاه شهرستان بهارستان با اعلام اینکه از همان ابتدای انقلاب ما همواره طرفدار منطق و گفتگو بودیم، گفت: در حوزه دیپلماسی همیشه خواهان گفتگوی منطقی براساس مطالبات به حق دولت ها بودیم و نباید دشمن هم اکنون خیال کند ما بر اثر فشار تحریم ها سر میز مذاکره نشسته ایم.

    
پرند - خبرگزاری مهر: سخنگوی شورای شهر پرند گفت: ساخت مجتمع تجاری 4 طبقه در فار 3 شهر پرند، مراحل قانونی خود را طی کرده و در کمیسیون ماده 5 شهرسازی تصویب شده است و این امر قانونی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید میرزایی در واکنش به گفتگوی اخیر مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با خبرگزاری مهر با عنوان "ساخت مجتمع تجاری 4 طبقه در فاز 3 پرند متوقف شود" و همچنین اظهاراتی که مدیر عامل این شرکت درخصوص ماده 5 در نامه ای به شهردار پرند ارسال کرده است، در جوابیه ای عنوان کرد: در مورد ساخت مجتمع تجاری مراحل قانونی طی شده و در کمیسیون ماده 5 شهرسازی تصویب و به شهرداری ابلاغ شده و شهرداری بر اساس قانون موظف به صدور پروانه است.